2737
2734

سلام دخترم و ۱۸ سالمه و خواهرم ۱۴ 

تا حالا دوست پسر نداشتم اصلا با پسرم حرف نزدم 

تا جایی که یادمه فقط خونه بودم و درس میخوندم از بچگی ( بقولی آفتاب مهتاب ندیدم)

کلا خانوادم خوششون نمیومد با رفیقام برم بیرون و منم چون ب درس علاقه داشتم خودم رو ب درس و کلاس آموزشی سرگرم کردم 

اما خواهرم با من فرق داره 

و کلی گریه کرده

چرا ؟؟ چون مامانم نه میزارع با دوستاش بره بیرون و وقایم اجازه میده از دلش در میاره و موقع خداحافظی ب دوستاش میگه عکسای دخترم تو گوشتون نباشه یا چمیدونم این دیگه بار آخره 

بنظرتون نرمالن؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نیستن مال منم اینطورن

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2728

نرمال نیست

کارشون اشتباهه

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
2738

ببین قبول دارم خیلی نگران هستن ، حقم دارن . ولی از یه جهت خب ادم باید تو اجتماع حضور داسته باشه ، استارت یاد گرفتنشم از همین چیرای کوچیکه

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره

آره محیط شدیداً خرابه و مادرتون نگرانتونه کاملا طبیعیه

ولی من میگم رفیق بودن با دختر خیلی خوبه 

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉

نه نیستن

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

هر خانواده اي يك قاعده و قانوني داره.

درست و غلطشم بايد نسبت به اون سنجيد.

مثلا ي خانواده اي ميدونه جنبه فلان اتفاق رو ندارن

يا براشون خيلي سخته

پس ميان با اينكارا از نظر خودشون جلوشو ميگيرن.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706