2733
2739
عنوان

من و خواهر زیادی محدودیم؟؟؟؟؟؟ + رفتار والدینم

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 52 پست
کار مادرتون نرماله ،متاسفانه الان شرایط جامعه وارزش ها غیر نرمال شده 

نه واقعا نرمال نیست آدم باید بتونه تو جامعه درآد بجای محدود کردن میشه بهش یاد داد چطوری روابط اجتماعی سالم برقرار کنه اتفاقا کسایی خیلی محدود میشن بیشتر تو خطر قرار دارن

جامعه پر از گرگه حق دارن والا

واااا 

اون پدر و مادر ک همیشه نیستن 

این دختر بزرگ ۱۸ سالشه باید بره بیرون باد بگیره گلیم خودشو ار آب بکشه 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجای کاری همکلاسیم باباش گفته تا وقتی تو خونه منی حق گوشی خریدن نداری:))

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2731
یا مثلاً میخواد بره کافه پنجاه تومان بهش میده !!!!!!!

پولو خودش جمع کنه من کافه‌م نمیدارن برم فت و امد مدرسمم با مامانمه

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟
واااا  اون پدر و مادر ک همیشه نیستن  این دختر بزرگ ۱۸ سالشه باید بره بیرون باد بگیره گلی ...

با دوست پسر داشتن گلیم خودشو میکشه بیرون؟؟؟؟

من کاملا مخالف رابطه ی بی سروته با جنس مذکرم

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
😐😐😐😐😐شتتتتت

بعد فکر کن مث خرس پشم داره اندازه موهای سر من درازن پشمای پا و دستاش حتی اونم نمیزارن بزنه تازه اگه بگه مثلا من گوشی میخوام باباش دو هفته باهاش حرف نمیزنه

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

چرا همه میگن نرماله ؟؟؟؟ 

پس خانواده من و دوستام که از ۱۷ سالگی میرفتیم بیرون آنرمالن ؟؟؟؟ 😐

ما کجا زندگی میکنیم ؟ اونا کجا زندگی میکنن؟

2740
آنرمالن..خانواده ایرانی است دیگر منم تو یه همچین خانواده ای هستم،ای کاش حداقل یه خواهر داشتم میتونس ...

خواهر من ۴ سال تفاوت سنیمونه اصلا پایه نیس😂

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟

نمیشه گفت نرمال هستن یانه چون باید دید که توچه سبکی بزرک شدید اما یه چیزیم هست اینکه خب اون دختر توخونه بمونه شاید یکم سخت شه براش بعدا که بره بیرون البته باز به سبک زندگیتون برمیگرده 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
اینجا حرفی از دوست پسر شد ؟😐

نخوندی کامل تاپیکو؟؟

از مشکلاتش گفته از اینکه تا حالا دوست پسر نداشته و درآخرم پرسیده نرمالن خانواده م

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻

واقعیتش من خودم دختر دارم فعلا ۷ سالشه. 

نمی‌دونم تصمیم درست کدومه ، که در آینده آزادی بدم یا یکم محدودیت داشته باشم .

ولی این و می‌دونم که وضع جامعه خیلی خرابه و سن ۱۴ سال و هم مناسب تنهایی با دوست به کافه رفتن نمی‌دونم . ولی برای شما بعد اینکه دانشجو شدید خوب به نظرم میتونید برید.

ولی سعی کنید با مامانتون صمیمی باشید و بهش بگید که از چهارچوب خانواده خارج نمی‌شید.

و خواهرتون هم کم کم در کنار شما و باهم برید کافه. ولی تنهایی خوب برا ۱۴ ساله زوده. 

نمیشه گفت نرمال هستن یانه چون باید دید که توچه سبکی بزرک شدید اما یه چیزیم هست اینکه خب اون دختر توخ ...

من در تعجبمممم واقعا 

من از ۱۷ سالگی میرفتم بیرون 

الان ۳۰ سالمه ازدواج کردم هنوزم بیرون میرم با دوستام 

اصلا نمیفهمم اینا چی میگن😭😂

نخوندی کامل تاپیکو؟؟ از مشکلاتش گفته از اینکه تا حالا دوست پسر نداشته و درآخرم پرسیده نرمالن خانواد ...

تو کل تاپیکو ول کردی چسبیدی به همین ؟ 

دوست پسر داشتن تو ۱۸ سالگی خوب نیست 

ولی اینکه با دوستات بیرون نری هم نرمال نیست

2706