2733
2739
عنوان

حس میکنم کارم خوب نیست

97 بازدید | 6 پست

کار میکاپ شروع کارمه اصلا ناراحت میشم هی خودمو با غول های میکاپ شهر و جاهای دیگه مقایسه میکنم 

اصلا دلم گرفته 🥲

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

شما هم بهترین خودت باش قرار نیست همه مثل هم بشن شاید شما روزی برسه که از اونا بهتر باشی پس الکی فکر نکن که اونا خوبن اونا برای خودشون خوبن و شما هم برای خودت

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه اولش از همینجا شروع کردن 

من بدون ادیت در حد ۵ ثانیه میزارم نظر میدی؟

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
2731
اسموکی ژورنالی به لباسش بیاد ی لایت میزارم الان 

من نظری که باعث شه ایرادات رفع شه نمیتونم بدم اما جوری ک مردم عادی نظر میدن میتونم بگم که کارت ب عنوان کسی ک تازه شروع کرده خیلی خوبه