2733
2739

دیشب خونه مادرم بودیم که همسر خواهرم گوشیشو داد براش چندتا عکس بزنم دیدم چندتا نوتیف براش میاد. کلیک کردم بعد چت هارو یکم بالا رفتم بیشترشو پاک کرده بود فقط فهمیدم که آره داره خیانت میکنه و رابطه دارند گویا خونش هم رفته باهم عکس هم دارند دست دور گردن هم و.... فرستادم اونارو گوشی خودم و صبح زنگ زدم گفتم که داداش جریان چیه اون زن همه چیو بهم گفته عکس هم فرستاده، اول انکار کرد بعد که گفتم میرم به کتی (خواهرم) میگم گفت اشتباه کردمو جریان داره زنه فقیره و خرجشو میدم !!!! گفتم نه امکان نداره حتما به خواهرم میگم و قطع کردم،الان دیدم چند بار زنگ زده بعد هم پیام داده تهدیدم کرده ،این آقا با اینکه پولداره الان، ولی ۲ بار ورشکست شده خواهر بیچاره من حتی فرش زیر پاشم برای قرض های این فروخته رفته تو زیر زمین مردم نشسته، الانم این اینجوری میکنه باهاش،خیانت خط قرمز منه ولی قصد ندارم به خواهرم چیزی بگم فقط الکی میخوام اینو بترسونمش شما نظرتون چیه؟؟؟ بگم بهش ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدم باسواده ماشالا

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2738

درسته که خیانت خیلی بد و کثیفه 

ولی شما اول باید رو خودت کار کنی بی اجازه وارد حریم کسی نشی 

آدم ها بهتون اعتماد میکنن یه لحظه گوشی شون رو میدن دست تون 

یکی از اطرافیان منم مثل شماست گوشی رو میدی دستش یه عکس ببینه ورق میزنه و بقیه عکس ها رو هم میبینه 

واقعا زشته سرک کشیدن تو گوشی دیگران

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop

به نظرم بهترین کارو کردی. همین که ترسوندی کافیه، به خواهرت نگو

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2706