2737
2734
عنوان

شوهرِ خواهرم تهدیدم میکنه چیکار کنم+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقا من اصلا هیچ کاری ب این قضیه ها ندارم ولی فرش خونه فقط برای خواهرته برای شوهرش نی چرا انقدر تقس ...

دوست عزیز قربونت برم قبول دارم ،ولی حرفات وقتی درسته که زن کار نکنه و بشینه توی خونه خواهر من اون موقع ها که این آقا زیر فشار قرض و چک و قسط بود پا به پاش حتی بیشتر از اون کار کرد و خرج خونه داد و حتی وسایل جهیزیش هم فروخت 

2742
زندگیا یکی از یکی بدتره... 😔. چقد زیاد شده خیانت.

واقعا اصلا به هیچکس نمیشه اعتماد کرد جامعه مون خیلی وضع بدی داره نود درصد ازدواجا یا خانم یا آقا دارن خیانت میکنن ،ایشون که پنجاه سالشه الگوی جوان ها است اینه ببین دیگه زندگی های تازه تشکیل شده چه وضعیه

2740
درسته که خیانت خیلی بد و کثیفه  ولی شما اول باید رو خودت کار کنی بی اجازه وارد حریم کسی نشی&nb ...

درست می فرمایید من هرگزآدم فضولی نیستم ولی باید بعضی جاها اخلاقیات رو زیر پا گذاشت بحث خانواده و عزیز ترین فرد زندگی من در میونه هیچ موقع نمیتونستم اون پیام هایی که برای این آقا اومد و کاملا معلوم بود عاشقانست رو نادیده بگیرم اونم فقط به خاطر اینکه نباید وارد حریم شخصی کسی شد !!!! شکست ناپذیر ترین قوانین جهان هم یه تبصره و استثنایی دارند

چقدر خوب جوابش و دادی  به پدرو مادرت بگو بزار اونا تصمیم بگیرن  من نمیدونم شرایط خانو ...

خانواده خوبی دارم و مطمئنا پشت خواهرم در میان و گوشمالی خوبی به شوهرش میدن اما صدرصد اینوهم مطمئنم که خواهرم طلاق میگیره و من نگران بچه هاشم سال دیگه کنکور دارن و واقعا درسخونن لطمه بزرگی بهشون وارد میشه اونم توی حساس ترین برهه زندگیشون

همینو بگو والا. من داداشای خودمم داداش نمیگم چه برسه همچین پدیده ای

عزیزم من در مورد اینکه این آقارو چی صدا بکنم از کسی سوالی نپرسیدم فقط از دوستان در مورد اینکه چه رفتاری داشته باشم نظر خواستم

دقیقا. شوهر منم ۴۷ سالشه، خیانتکاره کثافت

الهی بمیرم برات، از طرفی هم خودمو جای خواهرم میذارم و با خودم میگم اگه شوهر من خیانت بکنه و خواهرم چیزی بدونه و نگه اونو هم نمیبخشم

و اینکه حتی یک ثانیه هم باهاش زندگی نمیکنم حتی بچه هام رو هم ازش دریغ میکنم 

نمیدونم والا به پدر یا مادرت هر کدوم ک منطقی هستند بگو کسی ک احساسی برخورد نکنه ببخشید اینطور مینویسم باید باهاش برخورد بشه الان اینکارو دید دفه بعدی حواسشو جمع میکنه پسفردا یهو میره با یه ادم ایذری خاهرت رو هم درگیر میکنه اگ جون خاهرت مهمه یکاریش بکن اون ادم هیچکاری با تو نمیتونه بکنه 🙂 اصلا شاید حتی ورشکست هم نشده باشه

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
عزیزم من در مورد اینکه این آقارو چی صدا بکنم از کسی سوالی نپرسیدم فقط از دوستان در مورد اینکه چه رفت ...

میدونم عزیزم، نه با اون کاربر بودم راجع به مفهوم کلمه داداش گفتم، وگرنه شما که از رو احترام بهش داداش میگین میدونم. کلی گفتم

الهی بمیرم برات، از طرفی هم خودمو جای خواهرم میذارم و با خودم میگم اگه شوهر من خیانت بکنه و خواهرم چ ...

من بودم میگفتم چون حس میکردم منم با شوهرش همدستم 

حالا شوهرشو بترسون 

ولی بعد از کنکور بچهاش بهش بگو گناه داره مگه بازیچه س

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2706