2733
2739
عنوان

ولی قبول دارید "عشق" هیچوقت از یاد نمیره...؟ کیا تجربه کردن؟💔🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 65 پست
بدم میاد از عشق و عاشقی نمی‌دونم چطور بقیه عاشق میشن 😐🚶🏻‍♀️ من فقط درس خوندنو دوست دارم 😍♥️ یه ر ...

آفرین عزیزم پس وارد اینجور تاپیکا نشو بنظرم برو تاپیک درس شرکت کن 🌹

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید گفتین یه نفر نذاشت چطور شد چرا نذاشت که به هم برسین

اومد از اونا پیش خانواده من بد گفت و از ما پیش اونا

بعد چند ماه مشخص شد با اون خانواده خصونت داشتن اون تایم اما الان اشتی کردن.... 

ولی خب خانواده من اون تایم ب پسره نگفتن کی اومده چی گفته که شر نشه، ولی زمان همه چیزو ثابت کرد و خودشونم عذاب وجدان گرفتن ولی من نبخشیدمشون

جونننننننن

😂😂🤗

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731
وحود داره ولی خییییلی کمه . اکثرا عشقای هورمونی و الکی رو با عشق اشتباه میگیرن . جالبه بعدش میرن با ...

اون خ کماش ب ماها نمیرسه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
بدم میاد از عشق و عاشقی نمی‌دونم چطور بقیه عاشق میشن 😐🚶🏻‍♀️ من فقط درس خوندنو دوست دارم 😍♥️ یه ر ...

منم بدم میاد

ولی عشق سر زده و بی خبر یهو میرسه متاسفانه

باید حواسمون باشه منطقمون قوی تر از احساسمون باشه.

خیلی عالیه،درس بخون و کارپیدا کن و مستقل شو

در کنارش مورد خوب و مطمئن هم پیدا شد ازدواج کن ولی با چشم و گوش کاااااملااااا باز

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740
خیلی با اینکه میدونستن ما همو دوست داریم...  صبر خـدا رو قربون....

آخری را خوب اومدی🥲

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

واقعا با حرف یه نفر رابطه شما خراب شد

چرا برای نگه داشتنش نجنگیدید

چرا همسرت بهت اعتماد نکرد و به حرفات گوش نداد

باید خودت رو ثابت میکردی،

من جای شما نیستم

من همسرم فوت شده هر لحظه از زندگیم رو یادم میاد میگم کاش اینکارو میکردم و تو خیلی از موارد واقعا خوشحالم که تمام تلاشم رو کردم و به وجدان خودم روراستم

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2706