2733
2734
عنوان

ولی قبول دارید "عشق" هیچوقت از یاد نمیره...؟ کیا تجربه کردن؟💔🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 65 پست
منم بدم میاد ولی عشق سر زده و بی خبر یهو میرسه متاسفانه باید حواسمون باشه منطقمون قوی تر از احساسم ...

عاشقی ادمو نابود میکنه خیلی باید دقت کنی من میگم کاش همون روز اول ک ازش خوشم اومد دیگ ارتباطمو با اون مکان قطع میکردم.... 

صداشو از دور میشنیدم دست و پاهام میلرزید قلبم یخ میکرد کل ادمای اونجا میدونستن هم منو هم اونو ک چقدر بهم علاقه داریم ولی ابراز نمیکنیم... 

خلاصه ک سعی کند جاوشو بگیرید چون هرچی شما بخواید اتفاق نمیفته و خدا فقط کار خودشو میکنه.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخام کلن ازدواج کنم حس بدی میگیرم میخام مستقل باشم 😍😍 

مستقل بودن عالیه

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
2742
اومد از اونا پیش خانواده من بد گفت و از ما پیش اونا بعد چند ماه مشخص شد با اون خانواده خصونت داشتن ...

وای خدا لعنتشون کنه همچین آدمایی رو 

اسی شاید من یه بار قضیه عشق وعاشقیمو که ۴سال طول کشید توهمین سایت گذاشتم بعضی وقتا خیلی دلم به حال خودم میسوزه یادم میوفته.

اصلا بحث خیانت از طرف پسره واینا نیست

لامصب هرلحظه تو ذهن وخیال آدمه، با تمام وجودم درکت میکنم با این تفاوت که من ازدواج کردم ودوتاهم بچه دارم شوهرمم آدم خوبیه خداروشکر ولی .......

واقعا با حرف یه نفر رابطه شما خراب شد چرا برای نگه داشتنش نجنگیدید چرا همسرت بهت اعتماد نکرد و به ...

اون خیلی تلاش کرد خیلی زیاد

حتی بعد اون تنها اومد جلو

برادرشو بعد دعوای خانواده ها مجبور کرد غرورشو بزاره زیر پاش دوباره بیاد جلو در، مادرشو اورد

این خانواده من بودن ک منصرف شده بودن و سری اخر میخواستن زنگ بزنن ب مامور.... من از عشق دلم اصلا ناراحت نیستم چون تمام تلاششو کرد، این اون خانواده و مادر من بودن ک دنیای منو سیاه کردن

عاشقی ادمو نابود میکنه خیلی باید دقت کنی من میگم کاش همون روز اول ک ازش خوشم اومد دیگ ارتباطمو با او ...

آخه تو که نمیدونستی آخرش چی میشه

آخرم به هم رسیدین ولی یکی خرابکاری کرد...

قربون دلت برم🫂

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
2740
اون خیلی تلاش کرد خیلی زیاد حتی بعد اون تنها اومد جلو برادرشو بعد دعوای خانواده ها مجبور کرد غرورش ...

امیدوارم بهترینها براتون اتفاق بیفته

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
دقیقاً ایشالا امسال قبول میشم کنکور رو و دیگ مستقل میشم 😍😍♥️

ایشالا

پس خوب درس بخون

چرا باهمدیگه فرار نکردین 

هیچی نداشتیم ن از لحاظ مالی نه..... 

کجا میرفتیم، پیشنهادشو داد ولی اون بدتر بود اگر پیدامون میکردن.... و خب من همه جوره محدود شده بودم اون زمان

وای خدا لعنتشون کنه همچین آدمایی رو  اسی شاید من یه بار قضیه عشق وعاشقیمو که ۴سال طول کشید توه ...

عزیزدلممم🥺😞

ولی ادم هیچوقت یادش نمیره.....🥲💔

من همیشه میگم من روز عروسیم روز عذامه.... 

خدانکنه عزیزم🥺😞💔 اره خب نذاشتن ک بشه.... 

ان شاءالله خدا یه جای قشنگی برات جبران میکنه🌹

2706