2737
2739

خلاصه بگم دوستم تو مسابقه ای که توی مدرسه هست شرکت میکنه که کسی که باهاشون تمرین میکنه پیرمرد سن بالا(بالای ۴۰ سال و مجرد هست) احساس میکنه نسبت به بقیه دخترای که تو گروه هستن توجه بیشتری به دوستم داره و همش هم لبخند میزنه و میخواد همش باهاش حرف بزنه دوستاشم بهش میگن طرف روت کراش زده حالا دوستمم قضیه رل زدنش با یکی از دخترای مدرسه دیگه رو شنیده ویس های عشقونه هم میفرسته برا دختر فلان البته فقد شنیده مدرکی ندیده ازش الانم عذاب وجدان گرفته ولی هنوز مطمئن نیست میگه میترسم قضاوت کرده باشم 

حالا میخوام که مجازی این مرد رو امتحان کنم که مطمئن بشم ادم هیزیه یا نه چحوری امتحان کنم ضایع نباشه دخترای مدرسه هستیم؟

رو پروفایلش هم فی.لتر ارایش خیلیی ضایع رو عکس خودش گذاشته 😐🤣

عجبببب👩🏽‍🦯

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کمک کنیددد چه پیامی بدم و چی بگم به طرف؟

هیچ کاری نکن ، به شما چه طرف بیرون از مدرسه چیکار میکنه . خواستگار دوستت که نیست . دوستت سنگین و عاقل رفتار کنه و خیلی هم رو نده بهش تا این دوره تموم بشه و اون طرف هم بره پی کارش 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
هیچ کاری نکن ، به شما چه طرف بیرون از مدرسه چیکار میکنه . خواستگار دوستت که نیست . دوستت سنگین و عاق ...

میگه اگه بفهمم ادم هیزیه از اون مسابقه میام بیرون چون لبخند و نگاه رفتارش دوستمو اذیت میکنه

میگه اگه بفهمم ادم هیزیه از اون مسابقه میام بیرون چون لبخند و نگاه رفتارش دوستمو اذیت میکنه

ببین رفتار طرف سه تا دلیل بیشتر نداره  : یا دوستت دچار سوتفاهم شده یا هیزه یا طرف بچه بازه وگرنه آدم 40 ساله هیچ دلیلی نداره به دانش آموز مدرسه این مدلی توجه کنه . 

دوستت جدی باشه ،نخنده تو روی طرف ، رو نده بهش ، اونم دست و پاش رو جمع میکنه . فوقش اگه دید خیلی اذیته ول کنه بیاد بیرون دیگه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2740