2733
2739
عنوان

مشکلم حل نمیشه 🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 63 پست
35 روزه قهرم با شوهرم  مشکل مونم بزرگ نبود  اما با دخالت مادر شوهرم خیلی بزرگ شد

الهی خدا مارو از شر هرچی مادر شوهره بد حفظ کنه 

دیروزم حسود خانم برامن دعوا درست کرد 😭💔

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
نمیدونم چی بگم فقط میتونم بگم خوب فکر اتو کن و به شوهرتم حتی اگه قهری بهش بگو بیاد یه تصمیم اساسی ...

شوهرم تازه درسش تموم شده 

پدر شوهرم تیکه هارو میخره 

برای همین هنوز مستقل نیست و مامانش دخالت میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔اگه مامانش نباشه خوبه  حتی پدر شوهرم میگه من حسابم از زنم جدایه حتی پدر شوهرمم میدونه تقصیر ...

نمیدونم حرز امام جواد بخر برای خودت و شوهرت نمازشو انجام بده

و بزار  همیشع پیشش

ذکر یا ودود رو ۱۰۰۱ مرتبه بخون به شوهرت البته جوری ک متوجه نشه

ولی با خودش بشین قاطعانه حرف بزن

چون ببشتر دامن گیر میشه حرفای  مادرش بعدا:)دیدم ک میگم

ازدواجتون سنتی بوده؟ مادرش از اول راضی بوده؟

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
2742
الهی خدا مارو از شر هرچی مادر شوهره بد حفظ کنه  دیروزم حسود خانم برامن دعوا درست کرد 😭💔

باورت میشه مادر شوهرم جلوی داداشاش بهم گفت 

پر ادعای  کینه ای

تا یک هفته گریه میکردم

باورت میشه مادر شوهرم جلوی داداشاش بهم گفت  پر ادعای  کینه ای تا یک هفته گریه میکردم

فقط به خدا واگذار کن 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
شوهرم تازه درسش تموم شده  پدر شوهرم تیکه هارو میخره  برای همین هنوز مستقل نیست و مامانش ...

باشه مستقل هم باشه نمیگم اختر ام نگه نداره نه

ولی از همین الآن اجازه نده هر کسی دخالت کنن

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
2740
باشه مستقل هم باشه نمیگم اختر ام نگه نداره نه ولی از همین الآن اجازه نده هر کسی دخالت کنن

بنظرم هم هذچی بیشتر قهر باشی مادرش بیشتر سواستفاده میکنه

نمیدونم حرز امام جواد بخر برای خودت و شوهرت نمازشو انجام بده و بزار  همیشع پیشش ذکر یا ودود ر ...

اره پسر همسایمون بود

مامانش بهم حسودی میکنه 

خواهر شوهرم وقتی تو عقد بوده مادر شوهرش خیلی اذیتش میکرده الان همونارو داره سر من در میاره 

بعدشم خیلی خسیسه

اره پسر همسایمون بود مامانش بهم حسودی میکنه  خواهر شوهرم وقتی تو عقد بوده مادر شوهرش خیلی اذی ...

وای چقدر بد🥲

میتونی ی کار دیگه هم کنی

رفتارتو با مادر شوهرت ظاهری هم که شده خیلی خوب کنی

البته نه جوری که فک کنه محبتت وظیفه اس

ولی یکم براش زبون بریز

تینم میتونه حلال باشه

فقط به خدا واگذار کن 

خوب بدتر از اون اینه که 

مادر شوهرم با من دعا کرد 

بعد مامانم و شوهرم مجبورم کردن من زنگ بزنم معذرت خواهی 😥

ولی این دفعه دیگه به مامانم ثابت شده تقصیر مادر شوهرم 

مامانم میگه دیگه حق نداری خودتو کوچیک کنی

2706