2733
2734
عنوان

یکم شعور داشته باشید چیز بدی نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 113 پست
یک باش من بد مامانم بد خدام بد خانوادم بد  دو اگه ناراحتت کردم با حرفم ببخشید

چون معذرت خواهی کردی قبوله 

منم عذر میخام اگه واقعا اشتباهتو قبول کرده باشی

ولی هیچوقت بی دلیل بخاطر هورمونای نوجونی توهین نکن به کسی! 

چون نه میگن شاخی نه چیز دیگه ای میگن خانواده نداشته تربیتش کنه

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راست میگه ارزش نداره مگه نمیگی بچه سالم پس ولم کن 

تو هم سن برادرمی 

اونم مث تو فوتبالی ک البته خودم فوتبالیش کردم 

به خدا اینجا به دردت نمی خورع 

این همه سایت فوتبالی هست اونجا عضو شو 

به خاطر خودت میگم 

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
خخخخخ نه من گاو نیستم شاخ ندارم شاخ بازی در نمیارم 

همین جملتم تاثیر هورمونای جونوونیه 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
2731
من سایت مایت زیاد نمیشناسم 

ببین داداشی

سآیت طرفداری ، فوتبالی هستن 

اگه بارسایی هستی بارسانیوز ک معرکه اس 

فقط به خاطر خودت تعلیق بزن من میتونم همین الان لینک کاربریتو بدم نی نی یار  چون سنت کمه اونم لغو میزنه برات ولی نمی کنم این کارو 

چون تو هم عین داداش خودم

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2738