2733
2739
بهتر از مستاجری هست که  ما ماهی ده میلیون اجاره خونه میدیم 😥

فک میکنی 

مستاجری با شکم گرسنه بهتره

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همینجورم ولی همسایه هستیم و حتی کلید خونمو داره خیلی وقتا میریم خونشون شام و ناهار اونم به اصرار همسرم اما هوامونو داره بازم مثلا امروز میخاستم برم برنج بخرم گف نمیخواد بیا یه کیسه برنج از خودمون میدم زیاد داریم ما بهمون داد یا لباس برام خریده بود یکمم دارو گیاهی لازم داشتم برام خریده بود راستش خیلی جاها ازین لحاظا از مادر خودم خیلی بیشتر هوامو داره 

2731
بهتر از مستاجری هست که  ما ماهی ده میلیون اجاره خونه میدیم 😥

اگه حریم رعایت کنن اره

اما متاسفانه خیلی ها همش سرشون تو زندگی بچشونه

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
🤣🤣🤣 عمع و عمو شوهر منم نزدیک همیم میخام برم بیرون باید ی دور سلام علیک کنم بعد رو مخمه گاهی از کو ...

من عمه عمو شوهرم عمه عمو منم هستن😂😂(پسرعمومه شوهرم)بخام برم بیرون یذور باید باهمه بغل و بوس و سلام علیک کنم ما راهمون یدونس 😂😂😂یروز نرم پایین عمم زنگ میزنه ک دختر من چرا نمیاد 😂😂😂رسما آسفالت شدیم همگی باهم😂بعد شوهرم ب شوخی گف من میخام برم یجا دیگ خونه بخرم بابام و عمم و مادرشوهرم گفتن باشه فقط برو یجا ک خونه خالی زیاد باشه ما همه بتونیم بیایم 😐😐😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
فک میکنی  مستاجری با شکم گرسنه بهتره

همین فکر ها رو کردیم که الان خونه نداریم!

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740
من عمه عمو شوهرم عمه عمو منم هستن😂😂(پسرعمومه شوهرم)بخام برم بیرون یذور باید باهمه بغل و بوس و سلام ...

ای وای من بودم طاقت نمی آوردم سخته که🤣🤣🤣🤣 خدا حفظشون کنه

خیلی سخته وفقط دارم خداخدامیکنم زودتربریم خونه خودمون

زندگے واقعا بسیار ساده است !از هر دست بدهیم ،از همان دست می‌گیریم !هرطوری ڪه درباره‌ے خود بیندیشیم ،برایمان به واقعیت مبدل می‌شود .من معتقدم ڪه هرڪسے از جمله من ،مسئول همه اتفاقات خوب و یا بد در زندگیش است …! 
دیروز مادرشوهرم گفت میبینم بعضیا ب عروسشون بی احترامی میکنن  من اگه بی احترامی کردم منو دعوا ک ...

😢😍🥰❤❤❤این مادرشوهرو از کجا اوردی😌منم واسه اینده همینطوری میخوام😅😂

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
ببین ما هم همینطوری هستیم برای شام و ناهار تا دعوتمون نکنن خونشون نمیریم ولی مثلا بچمو میبرم پارک می ...

باور کن همین حرفا رو مادر پدر خودتم میگن منتها از زبون پدر ومادر شوهر سخته.. باور کن من تجربه کردم

😢😍🥰❤❤❤این مادرشوهرو از کجا اوردی😌منم واسه اینده همینطوری میخوام😅😂

انقدر اخلاقش خوبه زنعمو هام میگن حتما تو جمع بیارش 

خداییش زن خوبیه ...و مظلومه

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
مامانمم همینو میگه

درست میگن.... من خودم قبلا همش فکر وخیال میکردم یه بار نشستم فکر کردم.. بعضی وقتا پدر مادر خودم بدتر میگن که این ناراحتی نداره دیگه.. دخالت نکنن.. این حرفا تحربه ست

2706