2737
2734
ببین بستگی به خانواده اش داره  مثلا یکی مثل خانواده ما بدون دعوت پاش رو بالا خونه داداشم نم ...

ببین ما هم همینطوری هستیم برای شام و ناهار تا دعوتمون نکنن خونشون نمیریم ولی مثلا بچمو میبرم پارک میگن تو این گرما یا تو این سرما برای چی بچه رو بردی بیرون ، مثلا خوراکی براشون میگیرم دستم میبینن میگن چقدر براشون خوراکی میگیری اینارو بخورن نمیتونن غذا بخورن یا میبرم حیاط میگن چرا لباس گرمتر نپوشوندی تو رابطه ی من و شوهرم دخالت نمیکنن ولی همینا هم آزاردهندس مامانم میگه تو حساس شدی ما هم همین حرفارو بهت میزنیم ولی به دل نمیگیری نمیدونم شایدم من حساس شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پروانه خونها جداس ولی تو ی ساختمونیم همسایه مادرمم هستم عمو و عمم هم همسایمن جاریامم هستن برادرامم همین همسایگیمون قراره خونه بسازن ن سختم نیست عادت دارم و دوسشون دارم بهرحال خونه خودمو دارم سخت نیس 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2742

طبقه بالای خونه مادرشوهرم هستم

دارم نابود میشم دیگه از بس خودمو میخورم

تازه این در حالیه که ظاهرا همه چیز خوبه و مشکلی نیست 

بچم دلش میخواد 24 ساعته اونجا باشه هر روز در حال جنگ با بچم تا الان که 4 سالشه نتونستم تربیت کنمش اونطوری که میخوام 

یه روزنه امیدی نیست که بخواد شرایط عوض بشه

ببین ما هم همینطوری هستیم برای شام و ناهار تا دعوتمون نکنن خونشون نمیریم ولی مثلا بچمو میبرم پارک می ...

برا منم همینن 

ولی از دوستم یاد گرفتم میشنوه هااا ولی میره تو گوشی محل نمیدع انگار نشنیده 🤣🤣🤣🤣🤣 

باید بدونی چطور رفتار کنی از اول که حد ومرز ها مشخص باشه و ناراحتی کمتر پیش بیاد.و هرشب هرشب خونشون پلاس نباشی مثلا من هفته ای دوبار میرم بهشون سر میزنم وگرنه تو رده پله همو میبینیم

پروانه خونها جداس ولی تو ی ساختمونیم همسایه مادرمم هستم عمو و عمم هم همسایمن جاریامم هستن برادرامم ه ...

🤣🤣🤣 عمع و عمو شوهر منم نزدیک همیم میخام برم بیرون باید ی دور سلام علیک کنم بعد رو مخمه گاهی از کوچه دیگ میرم ک نبینمشون

2740
برا منم همینن  ولی از دوستم یاد گرفتم میشنوه هااا ولی میره تو گوشی محل نمیدع انگار نشنیده 🤣🤣 ...

من ۱۳ ساله اینجام حتی یه بار بی احترامی نکردم یا تند جوابشونو ندادم همیشه محترمانه براشون توضیح دادم قرار بود پارسال بلند شیم نشد، اگه خدا بخواد چندماه دیگه میرم خونه ی خودم ولی واقعا این ۱۳ سال با اینکه بنده خداها آدمای خوبی بودن و هوامونو داشتن از زندگی لذت نبردم

🤣🤣🤣 عمع و عمو شوهر منم نزدیک همیم میخام برم بیرون باید ی دور سلام علیک کنم بعد رو مخمه گاهی از کو ...

دیروز مادرشوهرم گفت میبینم بعضیا ب عروسشون بی احترامی میکنن 

من اگه بی احترامی کردم منو دعوا کنین 😢😢❤❤❤عشقه عشق

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

۹ ساله خونه مادرشوهرم هستم 

مادرشوهرم منو خیییییلللیییییییی دوست داشت

خدا بیامرزه 😔

ولی منم ساده بودم خودم دیگرانو دخالت میدادم

بعد مادر شوهرم دلم نمیاد ازینجا برم و پدرشوهرمو تنها بزارم انگار اینجا عادت کردم با اینکه سختی های خودشو داره

مادرشوهرم دوست خوبی برام بود دخالتای دیگران باعث دعوامون میشد روزی پنج بار خونمون میومد منم بهش میگفتم خدا بهت هزار سال عمر بده تا روزی هزار بار خونمون بیای 

ولی نامرد بود ۶ ماه بعد از وفات مادرم اونم ما رو تنها گذاشت

طبقه بالای خونه مادرشوهرم هستم دارم نابود میشم دیگه از بس خودمو میخورم تازه این در حالیه که ظاه ...

از لحاظ تربیت بچه من مشکلی ندارم دخترم هشت سالشه و پسرم سه سال و نیمه آخر هفته ها ناهار دعوتمون میکنن با خودم میرن پایین و برمیگردن بالا بعضی وقتا دلشون تنگ بشه خودشون میان دنبال پسرم یه ساعت میبرنش پایین ولی بهشون یاد دادم خودشون بدون دعوت اجازه ندارن از خونه برن بیرون کوچکتر بود میرفت ولی الان یاد گرفته تو خونه خودشو سرگرم کنه

2706