2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی به سختی خرید میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 51 پست
من بیشتر شوهرم اساسی ها رو انجام میده یه موقع تو روز یهویی یه چیز احتیاج داشته باشم فوری خودم خرید م ...

خب منم دوست نداشتم ، اصلا منم معمولا نمیرم خرید ولی اونم نمیره ... بهانه میاره و میگه کاری نداره فردا خودت برو بخر 

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...
خب شما هم خرید نرو  چطور بیرون و خونه مامانش می‌تونه بره خریدارو بزار اخر هفته دوتایی برید

آخر هفته هم فقط جمعه ها تعطیله و اونم تا نصف روز به اخبار دیدن میگذره بعدش هم نهایتا ممکنه یکمی از خرید ها رو انجام بده و بعد بگه بقیشو خودت بخر من میرم سرکار و خسته میشم !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین من ۶ سال ازدواج کردم تا حالا یه دونه نون نخریدم یک کیلو میوه نخریدم از همون اوله اول مسئولیت خر ...

بابا من اینکارو نکردم !!! 

من معمولا اصلا خرید نمیکنم حتی ممکنه یک ماه پیاز نداشته باشیم تو خونه 

از اول اول زندگی هم خیلی تلاش کردم که لاقل دو تایی با هم بریم خرید ، ولی اون اصرار داشت که خودت برو 

الانم چون مهمون داریم و مجبوووور بودم یه چیزایی تو خونه داشته باشم رفتم خرید 

لیست هم چند بار دستش دادم ، یا میگه خستم وقت ندارم میرم سرکار خودت بخر ، یا نهایتا چند تاشو میخره و بقیه رو نمیخره یا گم میکنه 

دیگه باید چکار کنم ؟؟؟

بنظرم خرید وظیفه اقایونه بیشتر.یه وقتایی هم حالا پیش بیادخانم چیزی لازم داره تا سرکوچه بره از سوپری خرید کنه چیزی نمیشه. یا اینکه دونفره برید خرید خوبه. من خداییش همسرم همیشه سربرج خرید کلی داریم منو با خودش میبره. دوتایی میریم. بقیه روزام شاید هروز خریدای میوه و تره بار و مخلفات داریم که خودش هرچی لازم باشه میخره. یعنی محاله بعدازظهرا از من نپرسه چیزی لازم نداری بخرم برات

2740
کلللللل خریدها با منه ولی ماشین زیر نامه پیاده نمیرم 

واقعا؟؟؟؟ عذیت نمیشین ؟؟؟ آخه من خودمم هزار جور کار تو خونه دارم ، واقعا اگه بخوام برای خرید هم وقت بزارم دیگه چیزی ازم نمیمونه 

به زور ببرش از این به بعد بگو نمیتونم بیارم یا لااقل از این چرخ خریدا بگیر

وقتی میگه نمیام ، خستم ، چجوری به زور ببرمش ؟ 

بنظرم خرید وظیفه اقایونه بیشتر.یه وقتایی هم حالا پیش بیادخانم چیزی لازم داره تا سرکوچه بره از سوپری ...

ولی من خودم دوست دارم خرید کنم همسرم اصلا حوصله اینکارو نداره کلا جز گوشت  خرید همه چی با خودمه همه چی.

عزیزم بزار چند روز خونه هیچی نباشه مجبوره  بعدم میگه خودت برو بگو نمیتونم یه کیلوم بردارم تموم ...

اینکارم میکنم ولی یه وقتا مجبورم مثل الان که مهمون دارم 

پیاز نباشه غذاباچی درست میکنی؟

یا مامانم دلش به حالم میسوزه پیاز بهم میده یا ... 

یعنی ببین در چه حد کمبود مواد غذایی هسن که پیاز که اساسی ترین چیزه و تقریبا توی همه غذاها هست یکماه نداشتیم !!!

2706