2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی به سختی خرید میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 51 پست
از اول بدعادتش کردی البته کلا هم مسئولیت پذیر نیست شوهرت بچه ها میشه لطفا لطفاا نظرتون رو راجع ...

نه بابا ، از اولم من زیاد نمیرفتم خرید ، میگم حتی یکماه پیاز تو خونمون نداشتیم !!! 

ولی گاهی اوقات مثل الان که مهمون دارم مجبوووور میشم 

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما نریزید سرم 

ولی شما که شاغل نیستی خرید خونه رو خودت انجام بده .هم یه دور بیرون میزنی هم خرید خونتو کردی 

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
واقعا؟؟؟؟ عذیت نمیشین ؟؟؟ آخه من خودمم هزار جور کار تو خونه دارم ، واقعا اگه بخوام برای خرید هم وقت ...

نه دوتا هم بچه مدرسه ای دارم میبرم مدرسه میارم، دکتر رفتن ها هم با منه،خرید خونه،خرید لباس همه، و همه ی کارهای خونه، خونه ام هم همیشه تمیزه و غذا هر روز میپزم، وقت هم اضافه میارم تازه، سرکار نمی‌ریم که ده ساعت هم بخوابیم چهارده ساعت برای این کار وقت داریم 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2742
خانما نریزید سرم  ولی شما که شاغل نیستی خرید خونه رو خودت انجام بده .هم یه دور بیرون میزنی هم ...

منم موافقم 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
خانما نریزید سرم  ولی شما که شاغل نیستی خرید خونه رو خودت انجام بده .هم یه دور بیرون میزنی هم ...

خرید یه وقتاش خوبه و منم مشکلی ندارم ولی وظیفت بشه و اون طرف هیچ خریدی نکنه بده !!!

اینکه مرد روز تعطیل هم تو خونه بشینه و همه خریدارو نکنه بده !!!

اینکه حتی یه وقتا میره بیرون و مغازه ها سر راهشن ولی نمیخره بده !!! 

و من صبح تا شب انقدر درس و کارای دیگه دارم واقعا وقتم پره !!!

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...