2737
2734

نمیدونم موی پسرمو با ماشین بزنم یا نه؟؟؟😕😐

کسی اگه تجربه ای داره بگه

ک ایا زدن مو با ماشین باعث میشه موی بچه پر تر بشه؟؟

البته الان موهاش معمولیه خوبه

یه چیز دیگه اینکه میترسم موهاش بزنم جنسش زبر بشه😐😐

این کاربری دست دو نفر هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزن تند تند عالب میشه 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2731

من چندبار زدم زبر نشد هیچ پرپشتم نشد اصلا رشد مو نداره سه سالشع

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

هیچ تاثیری نداره

الکی بچه رو کچل نکن

موهاش تیز و زبر میشه

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

بله. من تجربه کردم. موی پسرم خیلی خیلی نازک و کرکی بود. دو بار تا ته با ماشین زدم الان خوب شدن 

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌

خیر

فقط چون موهایی که در حال رشد هستن به موهای قبلی اضافه میشه و با هم بلند میشن ملت فکر میکنن با ماشبن زدن باعث پر شدن مو میشه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
بله. من تجربه کردم. موی پسرم خیلی خیلی نازک و کرکی بود. دو بار تا ته با ماشین زدم الان خوب شدن 

اها ممنون

با ته یعنی با چه ماشینی؟

با تیغ؟!!!!

یا مثلا ماشین دو یا چهار یا دوازده؟؟؟

این کاربری دست دو نفر هست
اها ممنون با ته یعنی با چه ماشینی؟ با تیغ؟!!!! یا مثلا ماشین دو یا چهار یا دوازده؟؟؟

ماشین دو یبارم صفر

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌
2706