2737
2734
ای وای  داری یه بچه رنجور می سازی

شما خیلی باسوادی ،تورو خدا بهم بگو ،ایراداتشو چیکار کنم ؟ اخه مگه میشه  ماهی یبار تذکر داد؟ اینجوری که  هر کار دلش بخواد میکنه و درست و غلطم  تشخیص نمیده

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
😭نزدیک سال پسرمه  ولی من ذره ای آروم نیستم  دلم تنگ شده براش 😭😭😭

عزیز دلم   😭😭😭😭کاش میتونستم برات کاری کنم تا اروم بشی   تو خیلی قوی هستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس چیکار کنم ؟ یعنی یه ایرادی داره  نگم ؟ بزارم مدام اشتباهشو تکرار کنه  وای خدا کاش می ...

برکه 

یادت میاد برخورد قبلی ما چی بود؟

تا حالا از خودت پرسیدی ایا فلان چیز ایراده یا من باهاش مخالفم صرفا چون باب سلیقه ام نیست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2728
برکه  یادت میاد برخورد قبلی ما چی بود؟ تا حالا از خودت پرسیدی ایا فلان چیز ایراده یا من باهاش ...

اره یادمه،  نمیدونم   ،حتما ایراد از منه که کنترلگرم  ،منو ببخش اوپرا  تاپیک خودت بود  بمن ربطی نداشت  میبخشی؟

قوی در ظاهر  درونم  تموم شدم  اینو فقط خودم میفهمم

حق داری ،ولی فراموشی نعمت بزرگیه ،امیدوارم  بمرور زمان  دلت آروم بگیره و خدا فرشته کوچولوتو دوبارع بهت هدیه بده

2740
اره یادمه،  نمیدونم   ،حتما ایراد از منه که کنترلگرم  ،منو ببخش اوپرا  تاپی ...

ایراد از کسی نیست

فقط تفاوت هست همین 

فردا برات زیاد مینویسم

و اگر ازت کینه ای داشتم الان توی این تاپیک نمی اومدم

ولی یه کم دخترت رو درک کردم

من از شما بدم نیومد 

بلکه وقتی اونجوری منو نقد کردی ازت ترسیدم

دخترت ازت می‌ترسه از واکنشت میترسه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
نه سال پسرم هفته ی دیگه س😭 خیلی وابسته ش بودم  عاشقش بودم  عاشقشم هنوزم  😭 امر ...

الهی بمیرم برات😭😭😭😭کاش تاپیک نمیزدم  کاش این تاپیک لعنتیو نمیدیدی

ایراد از کسی نیست فقط تفاوت هست همین  فردا برات زیاد مینویسم و اگر ازت کینه ای داشتم الان تو ...

اره دخترمم ازم میترسه ،بخدا من نمیخوام ترسناک باشم و نمیخوام  دل بشکنم  ،چه خوب که اومدی داخل تاپیک ،من انتظار نداشتم  ادمی مثل تو بخواد پز بده  ( تو ذهن خودم فکر کردم میخوای پز بدی) تو رو باسواد ،با هوش و فهمیده  شناخته بودم ،در مورد تاپیکت قضاوت اشتباه کردم ،فکر کردم تو هم مثل بقیه داری متوسط میشی ،تو تو ذهنم بالای بالا بودی و هستی ،شاید بخاطر همین  اونجوری رفتار کردم  منو ببخش  ،تو خوب ادما رو میشناسی   بهم کمک کن  بهم یاد بده  چجوری با دخترم برخورد کنم لطفا

فداکار مهربون صبور حساس نیستم سولی خستم خیلی خسته دوتاشون کوچیکن صبح تا شب بدو بدو وخستگی شبم با عذاب وجدان کافی نبودن 😪😪😪

خدایا جور شه برم نزدیک خواهر و مادرم بچم انقد تنهایی نکشه منم کمی به زندگیم برسم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
اره دخترمم ازم میترسه ،بخدا من نمیخوام ترسناک باشم و نمیخوام  دل بشکنم  ،چه خوب که اومدی د ...

خودتو شماتت نکن

عزیزم شما هم اولین باره داری زندگی میکنی 

داریم کنار هم رشد میکنیم

بهت یاد میدم هر چی بلدم

و یه راه خوب پیدا می‌کنیم

شما یه مامان هستی ولی قبل اون یه انسان برای خودتی

2706