2737
2734
خودتو شماتت نکن عزیزم شما هم اولین باره داری زندگی میکنی  داریم کنار هم رشد میکنیم بهت یاد م ...

ممنون عزیزم ،خیلی مهربونی ،خیلی اگاهی   و این خیلی خوبه  ❤

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودتو سرزنش نکن  این حرفو  نزن اصلا ❤️

🥺🥺😭😭😭بمیرم برای دل تنگت  ،الهی بحق فاطمه ی زهرا  خدا دوباره  بچتو بزاره  تو دلت  و دلت آروم بگیره

2731

مامان میگفت فکر میکردم مادر بی خیالی باشی ولی الات میبینم خیلی حساسی 

من بچمو تحت هیچ شرایطی حتی پیش خانوادم نمیذارم یا همسرم یا هیچ کس 

و اینکه هرکاری خواست بکنه امرو نهی نمیکنم میذارم تجربه اش کنه مثلا بازی های ک باعث کثیف کاری میشه و بیشتر چیزا رو میذارم با ازمون خطا بفهمه چون هراگه بگمم کار خودش میکنه 

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
مامان میگفت فکر میکردم مادر بی خیالی باشی ولی الات میبینم خیلی حساسی  من بچمو تحت هیچ شرایطی ح ...

خب وقتی کار اشتباهی میکنه  ،مثلا بدون دمپایی میره تو حیاط ،یا موقع غذا خوردن  بیست بار بلند میشه  راه میره و غذاش سرد میشه و نمیخوره  چیکار میکنی

2738
خب وقتی کار اشتباهی میکنه  ،مثلا بدون دمپایی میره تو حیاط ،یا موقع غذا خوردن  بیست بار بلن ...

موقع غذا خوردن هیچی نمیگم چون نباید استرس بهش وارد کرد اون غذایی ک دعوا بخواد بخوره زهر مار میشه بدون دمپایی یکبار میگم گوش نکرد رها میکنم وقتی خواست بیاد پاشو بشورا

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط

سلام عزیزدل

این کتاب رو یه امتحان کن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
سلام عزیزدل این کتاب رو یه امتحان کن

سلام عزیزم ،این کتابو خوندم ،حتی راجع بهش تاپیکم زدم ،اوپرا  خیلی بهم کمک‌کردی ،گیردادنام به دخترم از ۱۰۰ درصد شده  ۳۰ درصد ،اونم روحیش خیلی بهتر شده😊

سلام عزیزم ،این کتابو خوندم ،حتی راجع بهش تاپیکم زدم ،اوپرا  خیلی بهم کمک‌کردی ،گیردادنام به دخ ...

برکه عزیزم

خیلی خوشحالم کردی 

برات بهترین ها و تجربه های شیرین کنار دخترت میخوام

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.