2733
2734

بداخلاق ومهربون

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

مامان خوب 

چون حواسم به همه بچه ها هست

خودم چون دیدم اگر بچه بیارم برام به مشقت جسمی و روانی نمی ارزه گذاشتم بچه مون تا همیشه پیش باباش بمونه😄

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عاشق دلسوز فدارکار ولی عصبی و زودرنج💔🖤

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2740
سعی کردم همه کاری برای پسرم بکنم😞عاشقانه دوسش داشتمو دارم😞💔 الان ندارمش  فقط پنج سال کنارم ...

خیلی سخته.

خدا ب دلت ارامش بده عزیزم🌹💔

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
سعی کردم همه کاری برای پسرم بکنم😞عاشقانه دوسش داشتمو دارم😞💔 الان ندارمش  فقط پنج سال کنارم ...

وای بمیرم برات  ،عزیز دلم  بیا بغلم  😔

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  

😭😭

خدا صبرت بده عزیزم

من یک دختر کوردم🌹 دختری نجیب و با اصالت ماد👍 نه با حجاب و نقاب عرب سروکار دارم و نه با عریان پرستی غرب🌺
2706