2733
2734
عنوان

یکی از دوستان اقام تماس گرفت و گفت همسرش رو کتک زده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 9365 بازدید | 291 پست
بله حرفاتون واقعا درسته خوشحالم از اینکه با کسایی مثل شما همجنسم✨️💕

عزیزی

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
نه من نمیگم افکارتون پوسیده است  میگم فحش دادن و تهمت زدن کار درستی نیست

استاتردوتاتایپک دریک روزیکساعت درموردکتک زدن زدن عجیب نیست؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نمیفهمم بعضی کسایی که تو این سایتن انگار مال عصر هجرن ممنون بابت راهنماییتون

نه فقط فرق داریم

و همین سایت بهمون فرصت گفتگوی سالم میده

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2728
تاحالا همکارتون بهتون گفته خفه شو؟ 

خیر نگفته ولی من حرفم چیز دیگه ایی .من میگم لزوما ارتباط مرد و زن بخصوص تو محیط کار به جاهایی بد ختم نمیشه بخصوص دهه های جدید که خیلی خوب بلدن مدیریت کنن 

حالا روزی صدتا تاپیک تو نی نی سایت زده میشه که جاریم با شوهرم گرم گرفت ،،،،،

خواهر شوهرم لباس باز پیش شوهرم پوشید 

یه زنی تو خیابون همش نگاه شوهرم میکرد !!!!

فلان دختر لباسش کوتاه بود شوهرم همش نگاه میکرد 

الان دیگه یه عده اومدن فاز روشنفکری برداشتن که چه اشکالی داره ،،،،یه مرد متاهل با یه زن غریبه درد و دل کنن و مساعل خصوصی زندگیشون رو به هم بگن و با هم مشورت کنن،،،،و این وسطا یه دل و قلوه ای هم بدن و !!!!

والا شما خودتون یه زن چپ نگاه کنه به شوهرتون جرش میدید ،،،الان اومدید فاز برداشتظید؟؟؟

از نظر من خیانت هست اینقد بخوای به یه زن غریبه نزدیک بشی

2738
چرا باید خیانت کنه انقدر بیشعور نیستش ما انقدر جنس مخالف دورمون بوده که این چیزا واسمون عادیه. هر ...

مگه من گفتم شما خیانت کردی اون خیانت کرده؟

اصلا اسمی از شما نیاوردم

خیلی از خیانتا از درددل شروع میشه فکر کردی چجوری ب خیانت میرسن؟همین جوری کم کم صمیمی میشن  از همسرشون بد میگن کم کم 

استاتردوتاتایپک دریک روزیکساعت درموردکتک زدن زدن عجیب نیست؟

منم چک کردم حتی خوندم 

ولی چیزی نگفتم و سعی کردم مسائل رو مجزا بدونم چون توی این تاپیک بحث مهم تری پیش اومد به نام ارتباط با مردان متاهل

نمیدونم یه چیزی بگی میگن قدیمی ولی اگه همچین چیزی برا خودشون پیش بیاد ببین چیکار میکنن

دقیقا

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
بنظر من شما رابطه آت رو اگه باهاش تموم کنی ،،،،،،یکی از مشکلات اون خانوم کم میشه !! اینو جدی میگم ، ...

خب این مشکل شماس

چه ربطی داره عزیز من متوجه نمیشم

ما چند ساله هممون رفیقیم

شوهر خودمم از همین اکیپه اصلا نمیفهمم چه ربطی داره

2706