2733
2739
عنوان

یکی از دوستان اقام تماس گرفت و گفت همسرش رو کتک زده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 9393 بازدید | 291 پست
خدا ارتباط بد با نامحرم رو بد میدونه نه حرف زدن معمولی و دوستیای خانوادگی اگ همه چیز در چارچوب باشه ...

اینکه آقا به خانوم گفت خفه شو چارچوبه؟

اینکه مسئله دعوا وکتک خوردن زنش گفت چارچوبه؟

این آفا خواهر ومادر نداره؟

اصلا دوست آقا نداره؟

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ارتباط بد با نامحرم رو بد میدونه نه حرف زدن معمولی و دوستیای خانوادگی اگ همه چیز در چارچوب باشه ...

خدا اجازه داده مرد متاهل با زن دیگه درددل کنه و از رو صمیمیت بهش فحش بده؟

ای کاش هرچیزی نذارید پای خدا

حق با شماست  ولی چرا همینا رو با زبان خوش نگیم چرا فکر نکنیم مشکل و عنوان تاپیک استارتر چیه ...

منکه نمیدونم دیگه چی بگم شما خانم پخته ای هستین ولی استارتر و این آقا بیش حد صمیمی هست بره با خانمش حرف بزنه از دلش دربیاره از نظرم بهتره 

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2742
دآره میگ بهش فحش دادم ببین چقدر باهاش راحته!! همکارن ولی تو محل کار. یا تماس راجب کار. لزومی ندار ...

فقط همکارم نیست ما دوساله کار میکنیم ولی شش ساله رفیقیم

فرهنگ ها و سبک زندگی ها فرق داره لطفاقضاوت نکنین

خب معلومه 😏😏😏 سلام علیک با پشه؟؟؟؟ 😱😱😱🤔🤔🤔🤔 😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

منم نمیدونم اگر مثلا الان پیش مشاور خانم میرفتن که بسیار هم توصیه میشه در این موارد، از کدوم قانون خدا تخطی کرده بودن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
چرا اتفاقا اگه تو این جامعه زندگی کرده باشی میفهمی هر رابطه ای آخرش به خیانت ختم میشه  ختم ...

من موافقم که ایشون نباید مسئله خانوادگی ش رو جایی عنوان نمیکرد اما بقیه دوستان اصل سوال ایشون رو ول کردن و چسبیدن به فرعیات ..ما نه داخل زندگی ایشون هستیم و نه میدونیم روابطشون چه شکلیه پس حق نداریم دستور صادر کنیم که خانوم رابطه شما غلطه .

2740
عزیزم هرکی فرهنگ خودشو داره فکر نمیکنم چیز مهمی باشه اون متاهله منم متاهلم اکیپ بزرگیم زنشم رفیقم ...

استاتریه سوال پیش اومدبرام تایپک قبلیتم درموردکتک خوردن زن بود دلیل دوتاتایپکت چیه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
فقط همکارم نیست ما دوساله کار میکنیم ولی شش ساله رفیقیم فرهنگ ها و سبک زندگی ها فرق داره لطفاقضاوت ...

اسارتر خداییش بیا منطقی بشین فک کن

ببین خوشت میاد شوهر خودت مسائل شخصی زندگیتون پیش یه خانوم همکارش بگه؟

به ولله که ته دلت راضی نخواهی بود

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
منکه نمیدونم دیگه چی بگم شما خانم پخته ای هستین ولی استارتر و این آقا بیش حد صمیمی هست بره با خانمش ...

خب استارتر هم راهنمایی همینو خواسته

صد البته باید مواظب حرمت و حریم خودش هم باشه

نه بخاطر تخطی جنسی

بلکه بخاطر اینکه بار روابط و تعاملات بقیه روی دوش ایشون نباشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
به زن گفت خفه شو! بعد میگه ارتباطمون. رسمی😐

نمیدونم یه چیزی بگی میگن قدیمی ولی اگه همچین چیزی برا خودشون پیش بیاد ببین چیکار میکنن

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
من تا حالا کتک نخوردم  ولی پیش اومده همسرم در مورد مسائلی که جنسی نبوده با دوستان خانم خودشون ...

بله حرفاتون واقعا درسته خوشحالم از اینکه با کسایی مثل شما همجنسم✨️💕

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
خیلی از خیانتا از درددل شروع میشن

چرا باید خیانت کنه

انقدر بیشعور نیستش

ما انقدر جنس مخالف دورمون بوده که این چیزا واسمون عادیه.

هر دوستی با جنس مخالف به معنای ابطه جنسی نیست عزیز

منم خودم متاهلم

این حرف شما اصلا قشنگ نیست

خیانت بده بعد تحمت زدن خوبه؟

2706