2737
2739

مثلا ی مشکلی دارم همش میگم خرج نکنم تا بتونیم خانه امون رو بازسازی کنیم اما شوهرم یذره هم تکونی ب خودش نمیده 

منم ارزو دارم مث بقیه ناخن بکارم لباش بخرم بازم پا رو دلم میزارم میگم نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

حالا من برعکس شما هرچی دارم خرج می‌کنم 

ولی خب نه کار من خوبه نه شما 

یه بخشی باید خرج بشه چون همیشه جوون نیستیم یه بخشی هم باید پس انداز بشه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740

منم میخوام وسیله بخرم میگم فعلا لباس زیاد نخرم 

تا ی کارم سامان نگیره نمی تونم دست خودم نیست

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

وقتی شوهرت انقدر بیخیاله پس پول و برا کی داری جمع میکنی؟؟ اگ واقعا برا شوهرت مهم بود پیش خودش میگف همسرم که داره مراعات میکنه پس منم ی حرکتی بزنم! بیخیال خرج کن ولی ولخرجی ن

یاد  استادم افتادم

میگفت تا بچه اید  اگه به پدر مادر کمک کنید

بزرگ شدید کمک میکنید

اما اگ بگید پولدار شم بعد کمک میکنم

شما میلیاردر هم بشید کمک نمیکنید...

خلاصه نفکر شما از بچگی اینجور بوده

ولی به چیزی میگم نا تهشو برید

عمر کوتاهه

زندگی کن

من که امروز پا رو دلم گذاشتم آبرسان و مرطوب کننده و ضدافتابی که میخواستم سفارش دادم . چند روز پیش هم ...

گلی میشه بیای تاپیک اخرم

بین دوتا مارک شوینده صورت گیر کردگ

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

خیلی خوبه که فکر خونه زندگیتی اما یه زندگی وقتی حالش خوبه که زن زندگی حال دلش 🌷خوب باشه 

برنامه ریزی داشته باشی هم به خودت میتونی برسی هم پس انداز کنی 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔

منم تقریبا...خودم درآمد دارم شغل دارم وضعیتم خوبه ولییی به شک میفتم رو یسری چیزا..

همش بخاطر اون بچگی مزخرفه که همیشه استرس تموم شدن پول بود و وضعیت بدی که پیش میومد؛)

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
2706