2733
2739
عنوان

خیلی حالم بده نمیتونم بخونم کنکور لعنتی😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1633 بازدید | 56 پست
چه خوب امیدمیدید من دوبار آزمون وکالت رد شدم آلان آبان آزمونه انرژی دارم بخونم ولی وقتی میخونم اصلاا ...

خواهش میکنم لطف دارید     

من چون تجربه دارم و میدونم شما خانما زیادی استرسی میشید اینارو میگم...چون ماها استرسی نمیشیم و راحت از پسش بر میایم و کلید موفقیت توی هر چیزی استرس نداشتن و تمرکز کافی و تمرین و انرژی مثبت هست...

تا اونجا که میدونم وکالت چند پله سخت تر از کنکوره و هرکسیو قبول نمیکنن....ولی اگه تمرین هاتون کافی باشه شرایطشو داشته باشید و با همین چیزایی که به دوستان گفتم...مطمئینا از پسش بر میاین و سعی کنید انرژی منفی به خودتون ندید...شما هم کلی وقت دارید...

به این فکر کنید که بعد قبول شدنتون مقصد بعدیتون چیه   

میدونید ما انسان ها یه کاریو بعضی وقتا زیادی توی ذهنمون بزرگ میکنیم...

درسته وکالت سخت گیری خیلی زیادی داره...ولی انشالله از پسش بر میاین   

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام قربونت برم خوبی فدات شم  باشگاه قشنگم پولی توش نیست من فقط علاقه دادم بهش ب رزمی و ...ی ن ...

جدا از درآمدش، موقعیت اجتماعیِ عالی داره به امیدخدا تو اون رشته ای که میخوای هم قبول میشی و هردوشو ادامه میدی و وضعیت بهتر میشه و درآمدت هم زیاد😘😘

ممنون بله سخته ولی میگیم بقیه تونستن ماهم میتونیم نشدنی نیست خیلی لطف کردیدمرسی

درود،

خواهش میکنم درستشم همینه   

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2731

جای من بودی پس چکار می کردی خرداد ۳۰ ساله میشم و اینجا هم میبینم هرکی میخواد مثال بزنه مثلا میگه: اینجوری تا سی سالگی هم به جایی نمی رسی😅رشتمم تو دبیرستان انسانی بود (با علاقه ی خودم رفتم) و همچنان مخصوصا تو مدرسه و....... حرف میشنیدم و هنوز هم گاهی میشنوم البته خداروشکر خیلی کمتر شده. به نظرم دنیا انقدر ارزش نداشت از علاقه ام بزنم و شرمنده ی خودم بشم که دنبال علاقه و رویام نرفتم💝

جای من بودی پس چکار می کردی خرداد ۳۰ ساله میشم و اینجا هم میبینم هرکی میخواد مثال بزنه مثلا میگه: ای ...

اجی چرا خودت دست کم میگیری تو ارشد داری هااا من الان برم دانشگاه تا ۳۰ سالگی نمیتونم ارشد بگیرم 

رشته ای ک دوست داشتی و علاقه داشتی خوندی و الانم تو مرحله تلاش برای استخدامی من ک توی همین کنکورش هم موندم چ برسه برم ب استخدامی 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2740

ایشالله این بار آخرین و بهترین کنکورت‌ رو میدی تو چند ها بار تلاش کردی یعنی چند ها بار جلوتری‌ پس خودتو. ناراحت نکن

از دیار لرستان💙brj💙گوش کن پند ای پسر وز‌ بهر دنیا غم مخور.                              گفتمت‌ چون دُر حدیثی گر توانی‌ داشت هوش💫آنکه عمری در پی او میدویدم‌ سو به سو  ناگهانش‌ یافتم با دل نشسته رو به رو..........×دل میدهی؟! +مگر تو دل دادی؟×دل من خودش رفت ؛اصلا منتظر  امر من نماند...😍 این دو خط همینجوری رسید به ذهنم🙄جان چشات دیوانه بازیات بد شری‌ دسم‌ داد بد شری اسم داد...😄 

من فوق لیسانس فیزیک هستم

حدود ۱۵ سال پیش قبول شدم برا ارشد 

الان هم خانه دارم 

همش میگم کاش یه حرفه یاد گرفته بودم

همه چی کنکور نیست

تو کشورهای دیگه انقدر که ما به کنکور اهميت میدیم اهميت نمیدن

تلاشت رو بکن ولی استرس نداشته باش 

بابا اروم باش تو کم کم از ابتدایی تا دبیرستانت ۱۱ سال امتحان دادی کنکورم ی امتحانه دیگ! 

دیر شروع کردی ولی مهم اینه ک شروع کردی سعی کن منابع خوبی پیدا کنی و با توکل بر خدا بخونی 

شد شد نشدم سال بعد باز نشد سال بعدی ! من دانشجو پزشکی میشناسم ۲۵سالگی قبول شده بود!!! بنده خدا ۵ سال اینجوری پشت کنکور بود !