2737
2734
عنوان

خیلی حالم بده نمیتونم بخونم کنکور لعنتی😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1644 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنون وای نابودم نابود خداکنه بمیرم 

خدا نکنه بابا وقتی ازش بگذری خودتم خندت میگیره...زندگی خیلی سختی های بزرگتری بعدش داره این بخدا شوخیم نیست...سخت نگیرید اینم میگذرونید به امید خدا با موفقیت روز افزون     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
چجوری بزمیام آخه واقعا چطوری هیچی یادم نیماااااد حالم زدهههههه

چون زیادی استرس میگیرید...کمی برای ذهنتونم وقت بذارید ریکاوری کنید تفریح کنید...بدون داشتن انرژی و تمرکز و آرامش نمیتونید به کاری برسید...

به این فکر کنید کنکور همه چیز نیست...بعد اینا شما تازه راهتون شروع میشه...

نگران نباشید بازم میگم از پسش بر میاین بدتر از شماها از پسش بر اومدن...چیزی نیست

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2742
تو توی این سن باشگاه داری خواهریِ خوشگلم چیزی که خیلیا آرزوشونه مربی باشگاه تو این سن خیلی حرفِ ها خ ...

اجی مربی باشگاه شدن ک سخت نیست خیلی راحته 

من از ۱۵ رفتم باشگاه اما خب باشگاه هم استرس دارم احساس میکنم مربی خوبی نیستم از وقتی بنرم زدم ی نفرم زنگ نزده شاگرد نیومده  😭

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
انشالله امیدوارم بعد من تجربی ام تیرم هست 

پس عالیه باباااا کلی وقت داری نگران چی هستی بخدااا     من جات بودم حتی فعلا فکرشو نمیکردم.....وای به حال استرسش

سخت نگیر میخونی و اینم میگذره

2740
پس عالیه باباااا کلی وقت داری نگران چی هستی بخدااا     من جات بودم حتی فعلا فکرشو نمیک ...

خیلی ممنون ولی می‌خوام از استرس سکته کنم مثلا میبینم همسایه روبه رویی انسانیه بعد این جور خونده من احمق هیچ غلطی نکردم یا دوستم همه زمین رو خونده اونوقت منننن خیلی کمممنمم😭😭😭😭😭😭😭 متاسفم برای خودم و خوشحال برای اونا انشاالله موفق بشن و موفق بشیم

خیلی ممنون ولی می‌خوام از استرس سکته کنم مثلا میبینم همسایه روبه رویی انسانیه بعد این جور خونده من ا ...

با انرژی بد هیچ جا نمیرسید...بخدا چیز سختی نیست اصلا هم ربطی به این نداره چقدر کی خونده...اونا ممکنه سر جلسه خیلی چیزا فراموششون بشه...

چون چه شما چه اونا نباید خودتونو محدود بکنید و از تفریح و فکر های آزاد بزنید اینجوری از شدت استرس و درگیری های فکری سر جلسه به مشکل میخورید...

بهترین چیز ریلکس کردنه بجای سرزنش کردن خودتون فکر اتونو آزاد کنید...به موقعش بخونید و مختصر و مفید بخونید هنوز خیلی فرصت دارید و هیچکس هم از هیچکس عقب نیست...

بخدااا کنکور خیلی ساده تر و گذرا تر از این حرفاست سخت نگیرید بانو...

اجی مربی باشگاه شدن ک سخت نیست خیلی راحته  من از ۱۵ رفتم باشگاه اما خب باشگاه هم استرس دارم اح ...

مهربونم فکر میکنی راحته این ورزشا کار هرکسی نیست من فکر کردم الان خیلی خوشحالی و کلی انگیزه و انرژی گرفتی برای کنکور خودتو خیلی دست کم میگیری کلی تا الان دستاورد داری از درس و ورزش مدال و نمره های ۲۰ که سابقه ات رو درخشان میکنه داری اینکه سرسختانه داری برای کنکور تلاش میکنی خود خیلیه فکر کن اگه خدای نکرده  خدای نکرده هنون سالی که اومدی اینجا یه کاری دست خودت میدادی الان دیگه شیرینیه این موفقیتت رو تو ورزش تجربه نمی کردی پس به امیدخدا قطعا درآینده هم خیلی موفقیتا داری که بعدش بگی خداروشکر که کاری دست خودم ندادم مطمعن باش😘😘 

پس عالیه باباااا کلی وقت داری نگران چی هستی بخدااا     من جات بودم حتی فعلا فکرشو نمیک ...

نمیگذره من سنم کم نیست پشت کنکورم 🥲🥲🥲🥲 اگ قبول نشم هیچ خری نشم بار چی 

ینی دیگ حالم داره از جلسه آزمون و از کارت ورود ب جلسه اش و .. بهم میخوره

با انرژی بد هیچ جا نمیرسید...بخدا چیز سختی نیست اصلا هم ربطی به این نداره چقدر کی خونده...اونا ممکنه ...

چه خوب امیدمیدید من دوبار آزمون وکالت رد شدم آلان آبان آزمونه انرژی دارم بخونم ولی وقتی میخونم اصلاازشدت استرس وحس منفی نمیفهمم میترسم رد بشم باز 

مهربونم فکر میکنی راحته این ورزشا کار هرکسی نیست من فکر کردم الان خیلی خوشحالی و کلی انگیزه و انرژی ...

سلام قربونت برم خوبی فدات شم 

باشگاه قشنگم پولی توش نیست من فقط علاقه دادم بهش ب رزمی و ...ی نوع سرگرمی برام اینجا جات خالی ی بارون قشنگی گرفتههه

اما اخه باشگاه زدن موفقیت خاصی نداره اجی پولی توش نیسته ولی خب دیگ آدم مجبور نیست واسه بقیه هم کار کنه برای خودت کار میکنی و محیطش شاده 

نمیگذره من سنم کم نیست پشت کنکورم 🥲🥲🥲🥲 اگ قبول نشم هیچ خری نشم بار چی  ینی دیگ حالم داره ا ...

همونجور که گفتم میگذره ضعیف تر از شماهاهم موفق شدن...بعدم مگه موفقیت و کاره ای شدن به کنکوره؟؟؟

اگه افکار اتون و فکر اتون بخواد با این حرفا جلو بره و نا امید باشید اینجوری کاره ای نمیشید و تلاش نمیکنید...با تلاش و امید موفق میشه آدم

بعدم اصلا کنکور چیزی نداره که فکرشو کنید...ته ته اش میرید دانشگاه غیردولتی!!!

ولی مطمئینم از پسش بر میاین چون چیز سختی نداره ما پسرا بخدا از کنکور کاردانی تا کارشناسی ارشد رو شل میگیریم و راحتم در میایم...

به دوست عزیزمون گفتم..به شماهم میگم سعی کنید مغز اتونو آزاد کنید و برای خودتونم وقت بذارید...24 ساعته خوندن هم زندگیتونو میگیره هم نتیجه بلعکس داره...

کوتاه و مختصر بخونید از تجربه ای که دارم سعی کنید نحوه تست زدن کنکور رو جزوه اشو از نت دانلود کنید و علاوه بر اون آزمون کنکور سال پیش رو دانلود کنید و بخونید...

من خودم با این دوتا توی 3 4 روز البته با کمی مطالعه بار اول رتبه اوردم...این سری آخرم کنکور کارشناسی ارشد رو با یک هفته و خرده ای مطالعه آزمون سال های پیش و درس هایی که بهمون داده بودن و خوندیم رتبه اوردم...

بخدااا چیز سختی نیست و راهش استرس و ناراحتی نیست

2706