2737
2739

چندسالته

اینواول بگو

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقل داری

همین😂😂😂😂😂😂

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
2731
2738

به خدااا کار خوبی میکنی من از یه خری خوشم اومد انفالوم کرد بعدم بلاک کرد عوضی داغون شدم😭😭😭

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

عاشق شدن و در واقع دلبستگی،دلدادگی خیلی اسونه و مسیرش اوایل شیرین به نظر میاد اما در نهایت وقتی وسطش قرار میگیری میفهمی عاشق شدی  و انگار نباشه میمیری و نابود میشی ،) به نظر من چیزی که تو دنیا سخته عاشق موندن و وفادار بودنه وگرنه عاشق شدن اسونه 

انشالله شماهم یه روزی عاشق میشی  

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
عقل داری

😂😂 یه مدت پیش اینقد تو گوشم خونده بودن چرا ازدواج نمیکنی و سنت داره میره بالا 

داشتم رو یکی کراش میزدم احساس میکردم دوسشم دارم 

خواستگاریمم امد ولی عمم بهمش زد 

الان که فک میکنم میبینم کوچیک ترین حسی بهش ندارم و همش توهم بوده و تحت تاثیر اطرافیان بودم

بیست و خورده ای  نزدیک های 30

خوبه عاشق نشدی

ولی ممکنه مشکل داشته باشی

هم به پزشک مراجعه کن هم روانپزشک

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706