2733
2739

بعد از دستگیری همسر سابقم حدود یک ماه توی زندان موند چون خانوادش حاضر نبودن بچه منو تحویل بدن بخاطر لجو لج بازی ک با من داشتن ولی آخرش مجبور شدیم سازش کنیم با اینکه بچه تا هفت سالگی حضانتش با منه مجبور شدم ب سه روز ملاقات توی هفته رضایت بدم حالا بچم سه روز با منه چهار روز با پدرش قسمت تلخش اینجاست ک بچه منو فراموش کرده و بهش یاد دادن ب عمش بگه مامان حالا هر دفعه ک میرع و میاد حرفای جدید یادش میدن این دفعه اومده میگه بهم گفتن گریه کن یا اینکه غذا نمیخوره میگه گفتن غذا نخور یا میگه بهم گفتن تو بچه ها رو میکشی با چاقو از من میترسوننش بنظرتون چیکار کنم بچم بفهمه من مامانش هستم هر چیزی ک بخواد براش میگیرم هر جا بگه میبرمش ولی هنوز با من عادت نکرده باهاش حرف زدم بهش گفتم عزیز دلم سه روز بامنی چهار روز پیش پدرت هستی فهمید گفت باشه نوبتی هست ولی میدونم بازم برع پیش اونا دوباره پندش میدن

خدایا من تنها ترینم لطفاً کمکم کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عجب حیوونایی هستن... بغلش کن ببوسش باهاش بازی کن یکاری کن انقدر پیشت سرگرم بشه که اون چهار روزی که نیست به عشق اینکه بیاد پیشت به یادت باشه 

خوراکی و اسباب بازی و شهر بازی هم جوابه 

ولی بیشتر از اون بازی کردن باهاش وابستش میکنه بهت

چند سالشه . عجب خونواده پدری خری. عمه چندشش نمیشه بگنش مامان بچه داداشش .خدا صبرت 

بچم سه سالشه عمش چهل و خورده ای سالش هست مجرده 

همون موقع ک باهاشون زندگی میکردم خیلی دلش بچه میخواست حالا بچه منو برای خودش ور داشته 

صبر میکنم خدا کنه خوب بشه باهام هر دفعه میگه تو مامانم نیستی بند دلم پاره میشه 

باید ببریش پیش همون قاضی که حکم داد. با بچه صحبت می‌کنه . خواهر زاده منو پدرش برده بود خونه زن خراب صیغه ایش. دیگه خواهرم بردش پیش قاضی. بعد قاضی مرتیکه رو صدا کرد گفت یک بار دیگه همچین غلطی کنی کلا حق ملاقات رو ازت میگیرم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
عجب حیوونایی هستن... بغلش کن ببوسش باهاش بازی کن یکاری کن انقدر پیشت سرگرم بشه که اون چهار روزی که ن ...

همش باهاش بازی میکنم میبرمش شهر بازی هرچی بخواد براش میگیرم جای روی بدنش نیست ک نبوسیده باشم عاشقش هستم خیلی دوسش دارم خدا میدونه 

باید ببریش پیش همون قاضی که حکم داد. با بچه صحبت می‌کنه . خواهر زاده منو پدرش برده بود خونه زن خراب ...

خدا ازشون نگذره میدونن مادر برا بچش میمیره دست میزارن روی نقطه ضعفش 

2706