2733
2734

از روش هایی که نتیجه گرفتید بگید

کتاب،پادکست، موسیقی ، فیلم ، مهارت یا فعالیت خاصی، ورزش خاصی، انجام کاری

خلاصه هر چیزی

بگید تا استفاده کنیم همگی🌱

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

پادکست + ترک کافئین و قهوه و ...

بیخیالی 

کاربر freinds سابق هستم :) رفیق میشه یه صلوات برا آقا صاحب‌ الزمان بفرستی🥺💚 ما مازندرانی ها به دختر می گیم کیجا اما وقتی می خوایم دخترمون رو با پسوند عزیز ، جان ، نفس یا ... صدا کنیم و قربون صدقه شون بریم میگیم دِتِر 🥲🫀  مامان و باباهای مازندرانی خیلی  به دختر هاشون میگن  این کاربری دست چند نفر است
پادکست + ترک کافئین و قهوه و ... بیخیالی 

چه نوع پادکستی

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روی اعتماد به نفس کار کن ، رنگی که بهت حس بهتر و شجاعت و اعتماد به خود رو میدن برای لباس انتخاب کن و بپوش ، نفس عمیق بکش در زمان استرس و خودت رو خونسرد جلوه بده و آروم باش و فقط نگاه کن بدون اینکه کاری کنی    

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2731
روی اعتماد به نفس کار کن ، رنگی که بهت حس بهتر و شجاعت و اعتماد به خود رو میدن برای لباس انتخاب کن و ...

من سر همین استرس هم گودی و تیرگی زیر چشمم تشدید شده

هم رنگ و روم خسته شده

دیدی مثلا یه روز از صبح تا شب کار داری بعد میای خونه رنگ و روت از خستگی پریده؟ من اینجوری شدم🥲

چه نوع پادکستی

پادکست های رادیو راه

آقای شکوری 

آقای خدابنده و ...

همشون رو می تونید از برنامه کست باکس دریافت کنید

کاربر freinds سابق هستم :) رفیق میشه یه صلوات برا آقا صاحب‌ الزمان بفرستی🥺💚 ما مازندرانی ها به دختر می گیم کیجا اما وقتی می خوایم دخترمون رو با پسوند عزیز ، جان ، نفس یا ... صدا کنیم و قربون صدقه شون بریم میگیم دِتِر 🥲🫀  مامان و باباهای مازندرانی خیلی  به دختر هاشون میگن  این کاربری دست چند نفر است
پادکست های رادیو راه آقای شکوری  آقای خدابنده و ... همشون رو می تونید از برنامه کست باکس دری ...

ممنونم

من سر همین استرس هم گودی و تیرگی زیر چشمم تشدید شده هم رنگ و روم خسته شده دیدی مثلا یه روز از صبح ...

ببین از صبح تا شب خب ممکن هست کار داشته باشی سرت شلوغ باشه و خب مطمئنا هر دقیقه نمیشه آدم به خودش برسه اما وقتی که تو خونه ای قبل از بیرون رفتن به خودت برس یه آرایش ملایم کن یا روتین پوستی داشته باش وقتی دیدی بازم رنگت پریده خب اشکالی نداره خودت رو دوست داشته باش من فکر میکنم بیشتر اینا به خاطر بی اعتماد به نفسی هستن 

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2738