2733
2734

خیلی الان اعصابم بهم ریخته دارم همش موهام میکنم ذهنم شدیدا درگیره دلم میخواد بزنم زیر گریه 

حالم اصلا خوب نیسته ۲ ساعت نشخوار فکری هجوم آورده تو سرم نمیتونم بخونم 😭😭😭

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

آروم باش

کنکورتیر هم هست

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پس فردا کنکوره دیگه

بیخیال خوندن شو این دو روز رو 

ذهنتو آروم کن این دو روز درس نخون

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
2738

گریه کن خالی شو

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
هم کنکور لعنتی هم همه چیز ادییتم میکنه هع کنکور تیر 

باید به آرامش برسی با اعصاب خوردی فقط اذیت میشی 

پاشوهمین الان یه وضو بگیرنماز بخون

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

الهی قربونت برم💔💔💔💔💔💔💔💔💔 راستشو بخوای منم زیاد روبه راه نیستم کاش نزدیک هم بودیم سفت و محکم بغلت می کردم. ولی خدا تنهامون نذاشته و نمیذاره خوشگلم مهربونم الهی خیلی عذاب کشیدی میدونم ولی اوضاع همیشه یه جور نیست مهربونم😘😘😘😘

الهی قربونت برم💔💔💔💔💔💔💔💔💔 راستشو بخوای منم زیاد روبه راه نیستم کاش نزدیک هم بودیم سفت و محکم ...

قربونت برم من مهربونم 🥺🥺🩵🩵💔💔💔 خیلی نگرانم جمعه کنکور خیلی استرس دارم هعیییی 

ایشالله دعا میکنم حالت خوب بشه قشنگم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀