2737
2734
عنوان

نصیحت های مامانم درباره طلاق و حضانت بچم بیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4559 بازدید | 149 پست
مامانم از وقتی شنید ازدواج کرده میگه ببین بچه رو بده بهش تو هم برو دنبال زندگیت ازدواج کن  یا ا ...

ب قرآن ینی عقلت کمه اگه بچه رو ندی به شوهرت

شوهرت تو عشق و حاله

بچرو بفرست پیشش 

هم حال خودش گرفته میشه هم اون عنترخانم

هم اینکه بچشه تو سختی ک نمیزارتش؟

الان بچه با توعه توام حامی و پشتوانه مالی نداری 

بچه فردا ی چی بخاد باید شرمنده شی

بزار بره با باباش 

تو زندگیت خییییلی تغیر میکنه 

اخر هفته ها بچه رو بیار پیش خودت این حق طبیعی و قانونیه توعه

حق کاملا با مادرته❤️

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
مامانم از وقتی شنید ازدواج کرده میگه ببین بچه رو بده بهش تو هم برو دنبال زندگیت ازدواج کن  یا ا ...

اره بچه رو بده ب شوهرت ...ن اینکه بگم‌ حرف مادرتو تایید کنم نه ..ولی بچه رو بده بهش تا آب خوش از گلوش پایین نره

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال داره مامانت بگه ک بچه بده دست باباش اما این کار نکن من طلاق گرفتم محاله دخترم بدم

چرا باید ایشون زجر بکشن و اون اقا با خیال راحت بره مثل مجردها عقد کنه و خوش باشه در صورتی که چه از لحاظ قران و شرع و دین و قانون کار اشتباهی نیست

2731

گوش کن به حرف مادرت میدونم هیچ حسی مثل مادر بودن نیست ولی ببین تو از آینده خبر نداری تو هم مثل بچت انسانی حق داری زندگی کنی خوشبخت بشی بیاین این فکرو از ذهنمون دور کنیم که چون مادره حق زندگی نداره 

+الفوی زشت من …_اگه من زشتم عوضش توی بهشتم😎

حرف مادرت از نظر من کاااااااااملا درسته عزیزم.......

برو سرکار و اگر دیدی همسرت اونجور که بایدبه کلاس های بچه تون رسیدگی نمیکنه، خودت هفته ای یکی دو روز ببرش کاردرمانی و گفتاردرمانی. 

اینجوری خیلی داره خوش به حال شوهرت میشه

عزیزم چطور مادرت حواسش به این هست که اگر شوهر کنی اون بچت و اذیت میکنه اما میگه دو دستی بندازش تو دهن زن بابا فقط در این حد بگم پسر عموی ۶ ساله من رو زن باباش کشت عموم تحصیلکرده آمریکا بود اومده بود ایران اینو با مادرش با هم تو خونه عموم زندگی میکردن تحمل نیاورد یه طفل معصوم رو نگه داره تازه بچه شما مشکل هم داره بهزیستی بده زیر دست زن بابا نده

2738

بچتو ول نکن. یاد آوا دختر بچه ارومیه ای بیفت که نامادری باهاش چیکار کرد. به شوهر سابقت بگو خرجیتو بیشتر کنه گاهی کمکت کنه نمیتونی از پس هزینه ها بربیای و سرکار بری. 

کارای ادمینی و قالی بافی و اینا که تو خونه هست یاد بگیر کمک خرجت بشه 

چرا باید ایشون زجر بکشن و اون اقا با خیال راحت بره مثل مجردها عقد کنه و خوش باشه در صورتی که چه از ل ...

عزیزم شوهرش اگر آدم بود زن و بچه شو ول نمیکرد بره دنبال هرزه بازی

به نظرت چنین مردی مناسبه؟؟

بچه وسیله انتقام نیست که پاس بدن واسه هم دیگه

شاید باباش بیشعور باشه

ولی حدااقل مادرش وجدان داشته باشه به بچه رسیدگی کنه

اما خب باید باباشم ببرش کلاس..پارک و کلا وقت بذاره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچتو نده ولی ی روزایی بره پیش پدرش اون زنیکه هرزه و اون مرد اشغال هرزه زندگی راحت براشون حرومه 

دم به دقیقه به بچت بگو زنگ باباش بزنه صبح شب جمعه والا نزار زنه نفس بکشه

برنامه شهربازی و خانه اسباب بازی بچین مردک یذره بچه داری کنه

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مادرت راست میگه.با پدربچه توافق کنید بچه پیش هردوتون باشه. یک هفته پیش شما یک هفته پیش پدرش. یا هم این همه مدت بچه پیش شما بوده از حالا به بعد بده به اون. اسی حرف اخرم میگم به حرف مامانت گوش نکنی، در اینده بدجور پشیمان خو اهی شد.

2706