2733
2739
عنوان

نصیحت های مامانم درباره طلاق و حضانت بچم بیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4610 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه که این مسئولیت به گردن نمیگیره.ولی اسی باید کارها و کلاس های بچه رو تقسیم کنه. مادر و پدر هر ...

یاد آوا که میفتم ناراحت میشم 

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹

بعدشم تو جلو خوشبختی خودت و نگیر برو تو جامعه سرکار 

ازدواج دوباره

بچت هم تحت هیچ شرایطی نده بهش

با ازدواج درست عاقلانه دوباره شوهرتو بسوزون

کس هم بخاد تورو بچه مانع نمیشه

چقدر خانم دیدم با بچه با پسر مجرد ازدواج کردن!

2742
همونجور که من مادرم اونپ پدره چرا من فقط زجر بکشم بعد اون اقا بره خوش بگذرونه تازه مثل مجردها عقد کن ...

هر مردی لایق پدر بودن نیست

نمیشه بیگدار به آب زد..بحث زندگی یه انسانه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
مامانم از وقتی شنید ازدواج کرده میگه ببین بچه رو بده بهش تو هم برو دنبال زندگیت ازدواج کن  یا ا ...

تو یه مورد مشابه شما ، زن بچه ش رو داد به شوهرش.. به یه ماه نکشید بچه رو پس فرستاد به شرط بالا بردن نفقه.. حساب کن دادگاه ماهی ۶۰۰ بریده بود ولی بعد اون ماهی ۵ تومن میداد، که فقط مادره بچه رو نگه داره... فکر میکنی اینجوری بتونی اذیتش کنی ؟

هی میگین بچه رو بده به باباش بده به باباش 

اگه بره بده نامادری بچه رو شکنجه کنه چی اگه بکشتش چی 

هر بلایی سر اون بچه بیاد شما هم مقصرین چون مادرشو تحریک کردین ولش کنه. 

نامادری آوا هم همین غلطو کرد بچه رو به کشتن داد سپرد دست یه قاتل

2738
بعدشم تو جلو خوشبختی خودت و نگیر برو تو جامعه سرکار  ازدواج دوباره بچت هم تحت هیچ شرایطی نده ...

مثل خواهر من❤️

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
عزیزم شوهرش اگر آدم بود زن و بچه شو ول نمیکرد بره دنبال هرزه بازی به نظرت چنین مردی مناسبه؟؟ بچه و ...

از نظر من خانمها هر بلایی سرشون بیاد حقشون چون همیشه میخوان بار مسئولیت همه چیز برعهده بگیرن و مردها روز بخ روز خوش تر خدا خواسته ما راحت باشیم.خودمون نمیخوایم

حرف مادرت منطقی هست ولی خب حالا اون زنیکه مادری می کنه براش می‌تونه مراقبش باشه ولی من میگم بازم با شوهرت بگو ببین چی میشه شاید شوهرت گفت خرجش رو بیشتر میده ولی خودت نگه داری تا بزرگتر بشه 

هی میگین بچه رو بده به باباش بده به باباش  اگه بره بده نامادری بچه رو شکنجه کنه چی اگه بکشتش چ ...

حتی اگر بچه رو نکشه..با موزی گری و کاراش با بچه هر روز اون و میکشه

کسی که به مرد متاهل رحم نکرده میخواد به بچه ۲ ساله رحم کنه!!!!!!

یاد آوا که میفتم ناراحت میشم 

من هم یاد مادرانی که ایندشون، به پای بچه تباه میشه و پدر پی عیش و نوش و عشق و حال و راحت هست ، میفتم . عذاب میکشم برای مادران مظلوم سرزمینم.. و عمر به هدر رفته و جوانی از دست رفتشون💔

2706