2733
2734
عه😅 پس هر بژی کورد😍 هر بژی هوتن😍 کورد نیستما ♥

خوبه همینم بلدی خوبه انشالله یه روز از نزدیک ببینیش اینارو بهش بگی ❤❤😂😂😂

به روز نیک کسان گفت تا تو غم نخوری.....بسا کسا که به روز تو آرزومندست💚💚 من نمیتونم بد باشم،من کل بدنم قلبه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی گلم آخرین پروفی ک گذاشتی بقیه میتونن ببین....قبلیارو فقط خودت میبینی؟

آره دیگه اونایی که تایید شده باشن هر کدوم رو بزنی روش خودت انتخاب میکنی

ولی بقیه  کاربرا فقط همونی که انتخاب کردی رو میبینن

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤
2731
2740

بهترین فرد زندگیم ک بادهم چت میکردیم خواهرم بود که دیکه نیست

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
حامی ترین آدم زندگیمه🥲

خدا حفظش کنه 

چقد بغض کردم من بعد فدت پدرم عکوهام شدن نامرد تربن مرد رد زمین چقد ب محبتشون نیاز دارم..💔💕

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
خدا حفظش کنه  چقد بغض کردم من بعد فدت پدرم عکوهام شدن نامرد تربن مرد رد زمین چقد ب محبتشون نیا ...

خدا رحمت کنه پدرتونو 

من مشکلات و حتی نیاز مالیمو اول به عموم میگم چون خودش بارها تاکید کرده که رفیقه و باید بهش بگم 

الان مثلا خوابم 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
@سناخانووم     توعم بزار😂

😍

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️
2706