2737
2734
عنوان

بیایین بگین اگه جای من بودین طلاق می گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 70 پست

به جای اینکارا اخلاقتو خوب کن شاد باش زندگیتو گرم کن همه چی داری دیگه چته ناشکری بخدا شوهرتو شاد کن براش برقص جک بگو از بی مشکلیته یه روز نون نداشته باشی بخوری حالت جا میاد🤨🤨

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای اینکارا اخلاقتو خوب کن شاد باش زندگیتو گرم کن همه چی داری دیگه چته ناشکری بخدا شوهرتو شاد کن ...

متاسفانه همه همینجور فکر می کنن،ولی منو شوهرم انگار هم خونه ایم تا زن و شوهر

2731
خودم میخوام،رابطمون ماهی یکی دوبار

من بودم طلاق نمیگرفتم 

شوهرت انقد چیزای خوب داره که اون موردای منفی به چشم نیان. زندگی بعد طلاقت به نظرت بهتر از این میشه؟ تضمینی وجود داره ازدواج مجددت بهتر باشه ؟ این روزا کمتر مردی دستش به دهنش میرسه و همه چی داره به نظرم واسه سردی بینتون برو مشاوره نیاز نیست اولش با هم برین . درست هم نشد بیخیال زندگیتو کن سفر برو خوش بگذرون 

همه کار کردم نشد،کلا سرده    

خب پس برا بعد طلاقت برنامت چیه؟

ازدواج مجدد یا تجرد؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2740
من بودم طلاق نمیگرفتم  شوهرت انقد چیزای خوب داره که اون موردای منفی به چشم نیان. زندگی بعد طلا ...

عمرم تباه شد،هیچی نفهمیدم،حسرت رابطه گرم زن و شوهرای دیگه به دلم موند

2706