2737
2739
عنوان

بیایین بگین اگه جای من بودین طلاق می گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

علت سردی چیه؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
نمیشه تلاشی کنی همین شرایط بهتر بشه؟ اگه طلاق بگیری بعدش وضعیتت چطور میشه؟

خب شوهرم الان از لحاظ مالی خیلی قویه طوری که مهریه من براش چیزی نیست،شاید رفاه زندگی الانمو نداشته باشم

من باشم جدانمیشم  اصلا فکر کن همسرت نیست جدا شدی زندگیتو کن  از دخترت خودت لذت ببر

فعلا همین جوری سر می کنم،ولی خب زمان باعث شد از شوهرم متنفر بشم،درعین حال ته دلم بهش وابستم

2740
نمی دونم

خب تو ۵ سال چرا تلاش نکردی بفهمی؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
فعلا همین جوری سر می کنم،ولی خب زمان باعث شد از شوهرم متنفر بشم،درعین حال ته دلم بهش وابستم

به نظرم یه ۱۰ روز برو یه جایی دخترتم نبر  تنها برو ببین میتونی اصلا ترکشون کنی شوهرتم شاید دوری تو بهش یه شوک داد 

چون شرایط همسرت خوبه سعی کن جدا نشی البته نظر من ولی باز شما بهتر میدونی 

2706