2737
2739
عنوان

شوهرم نمیبره وسیله مادرشو پس بده عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 2084 بازدید | 115 پست
ناراحت نشیا ولی تو خودتو داری واسه همین ساک کهنه میکشی  خییییلی بزرگش کرده مسئله رو واقعا خنده ...

مسئلع ساک نیست من میگم اون خجالت نمی‌کشه یه ساک کهنه میخواد بره یکی بخره دیگه بخاطر پرو بودنش میگم 

.
ی تی شرت میخریدی میبردی براش نیازی نبود خودشو ببری خرید حالا سفره ک قیمتی نداره

روز مادر خود سر کیف خریده بودم براش استفاده نکرد گفتم لابذ از سلیقه من خوشش نیومده سفره هم۱۰۰تومن خریدم اون چطور بخاطر ۱۰۰تومن یه ساک نخریده

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسئلع ساک نیست من میگم اون خجالت نمی‌کشه یه ساک کهنه میخواد بره یکی بخره دیگه بخاطر پرو بودنش میگم&n ...

اون پرو نیس تو ساده ای سیاست نداری شوهرت یه قرون بهت نمیده بعد تو یه تومن واسش ادکلن خریدی یا سیاه مادرشو با پول خودت دراوردی ساده ای دیگ چی بهت بگم 

مسئلع ساک نیست من میگم اون خجالت نمی‌کشه یه ساک کهنه میخواد بره یکی بخره دیگه بخاطر پرو بودنش میگم&n ...

اونم میبینه وابستگی شما ب اون ساک کهنه بیشتره حرص میده اگه کهنه اس چرا نگه داشتی مگه سطل آشغاله خونت

2728
اینکارا چیه سر یه ساک کهنه اینطور آبروریزی می کنین الان اینقدر ساک های شیک و خوشگل تو بازار هست ج ...

آفرین،این دوستمون راست میگه..اگه مادرشوهرتم میداد تو قبول نمیکردی تو جوونی کهنه ی دیگرانو برداری،برو ی ساک شیک واسه خودت بگیر تا مادر شوهرت دق کنه

2738

استارتر ببین هیچی از کسی نگیر 

و برای خودتون داشته باشید 

من تنها چیزی که تو جهیزیه نخریدم نردبون بود 

اونم میخواستم بخرم داشتیم با مامانم میخریدیم همسایه مون دید گفت وا کی تو جهیزیه نردبون میبره، نذاشت بخریم 

تو جهازچینی و اوایل ازدواج خیلی زیاد به نردبون نیاز داشتیم برای وصل قاب ها و کولر و پرده و ...

نردبون از خونه مادرهمسرم گرفتیم 

صبح ساعت هفت صبح هربار مادرش می اومد دنبال نردبون 

البته نردبون رو نمیخواست میخواست بیاد ببینه کی هست کی نیست 

یه مدت دقیقا میگذاشت وقتی مهمون می اومد عصرها می اومد 

چون عصرها خانم های فامیلشون هربار یکی دوتاشون می اومدن خونم 

دیگه این یه قلم رو خریدم و راحت شدم 

آفرین،این دوستمون راست میگه..اگه مادرشوهرتم میداد تو قبول نمیکردی تو جوونی کهنه ی دیگرانو برداری،برو ...

شوهرم میگه صبر کن میخرم فعلا که شهرستان نمیری لباسام انداختم تو مشمبا

.
2706