2737
2739

😭مادرش یه گدا هست که نگو دوسال پیش یه ساک کوچولو کهنه بهمون داده بود که قیمتش۱۰۰تومن نمیشه تو خرید عروسیم یه چمدان میخواستم بردارم مامانش گفت نه برندار من دارم استفاده نمیکنم میدم بهت که نداد منم چیزی نگفتم خلاصه من هربار شهرستان میرم با این ساک میرم ظهر زنگ زده من سرما خوردم نمیتونم بیام ساک من پیدا کن بده شوهرت بیاره یا بگو برادر شوهرت بیارع منم گفتم شما همیشه چیزی میدین پس میگیرین آدم چیزی که میده پس نمیگیره گفت من ساک لازم بودم دیگه گفتم چرا برم پول بدم میام از تو میگیرم بچه ها هربار می‌ره شهرستان میگه ساک منو پس بده همیشه خودم میزدم به اون راه این سری دیگه حرصم دراومد با شوهرم دعوا کردم گفتم ساک مادرت پس بده برو برا من چمدان بگیر میگه نمیخرم چرا دستور میدی الآنم نمیبرع پس بده 

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو ازاونم بدتری که بجای اینک بری برا خودت ساک بگیری 

هی خودتو زدی اون راه ،ب برادرشوهر بگو بیاد ببره

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2740
2706