2737
2734
عنوان

چرا جوابمو نمیده؟ دو روز شد🙁

187 بازدید | 27 پست

سین نزده آنلاین بودنشم نشون نمیده ولی تعداد دنبال شونده‌هاش کم و زیاد میشه

رابطه‌مونم جدیه؛ پسرعمم هس چیکار کنم دوباره‌م پیام ندادم بهش؛ ولی چ دلیلی داره ینی میخواد بهم بفهمونه تمومش کنیم؟

شب قبلش داش درمورد زندگی مشترک حرف میزد ک من برم سرکار باید بلند شی صبونه درست کنی الان این سین نزدنش چی میگه؟ سابقه‌شم نداشته🥲💔

وای قلبممم

خانوم آقا سیام😺💕میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟

زنگ بزن

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

من دوس پسرم نیم ساعت دیر ان میشد زنگ‌میزدم🤣🤣 حالام ک شده اکسم ۱ روز ان نشد زنگ زدم به پسر عموش ببینم کحاس ک فهمیدم بیمارستانه 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

شاید قبل دو روز به یکی درخواست داده طرف مثلا قبول کرده یا فالوش کرده

هر دلیلی داشته باشه اصلا بهش پیام نده خودش باید این دو روز بالاخره ی خبری بهت میداد که چن روز نیستم نگران نشی

اون جوابمو نمیده من زنگ بزنم؟

اره نباید بزنی خواهر؟ ببینی کجاس ؟ ببینی حالش خوبه بده؟ ببینی دلیل اف شدنش چیه؟ من خودم از قصد ان نمیشم ببینم کی زنگ‌میزنه بهم کی یادمه

واتساپ پیام میدادی که ببینی دو تا تیک میخوره یا نه 

واتساپم بالا نمیاره اینستاشو تعداد دنبال شونده‌هاش کمو زیاد میشه همه‌ش 

2740
من دوس پسرم نیم ساعت دیر ان میشد زنگ‌میزدم🤣🤣 حالام ک شده اکسم ۱ روز ان نشد زنگ زدم به پسر عموش ببی ...

چرا از پسرعموش خبرشو گرفتی دوسش داری هنوزم؟

شاید قبل دو روز به یکی درخواست داده طرف مثلا قبول کرده یا فالوش کرده هر دلیلی داشته باشه اصلا بهش پ ...

وای بعید میدونم به کسی درخواست داده باشه😂اینجوری من سکته میکنم ینی الکی میگف دوست دارم وای باورم نمیشه

چرا از پسرعموش خبرشو گرفتی دوسش داری هنوزم؟

اره:) خیلی دوسش دارم ۱۱ روزه کات کردیم و خودمم کات کردم و پیشنهاد کات دادم اونم ی بار بهم زنگ زد ولی گوشیم خاموش بود حالا دیدم انلاین نمیشه چون سابقه  نداشت زنگ زدم پسر عموش گفت بیمارستانه زنگ زدم خودش حالشو بپرسم ساعت ۱۲ امروز گفت سر کارم زنگ‌میزنم خودم بت ک هنوز نزده😕

اره نباید بزنی خواهر؟ ببینی کجاس ؟ ببینی حالش خوبه بده؟ ببینی دلیل اف شدنش چیه؟ من خودم از قصد ان نم ...

ن نمیزنم واسه اینستاگردی حالش خوبه چطور

ن نمیزنم واسه اینستاگردی حالش خوبه چطور

خب شاید منتطره ببینه واسه تو مهمه هست یا نیس

اره:) خیلی دوسش دارم ۱۱ روزه کات کردیم و خودمم کات کردم و پیشنهاد کات دادم اونم ی بار بهم زنگ زد ولی ...

وای ان‌شاءالله ک اگه به صلاحتونه اوکی شین و کنار هم خوشبخت شین

منم سر این کارش میخوام کات میکنم حیف فامیله همه‌ش میبینمش

2706