2733
2739
نظرم این بود حسابداری بخونم برم بانک ...

اکثر کارمندای بانک پارتی داشتن 

اگه میخوای بخاطر بانک بری حسابداری بهتره ک اینکارو نکنی

چون برای بانک باید تا دکتری بخونی تازه بعدش اگه از راه آزمون استخدامی هم بری بین همه شرکت کننده ها فقط یکی دو نفر استخدام میکنن دیدم ک میگم

ولی کلی واسه حسابداری کار هست 

نمیخوام منصرفت کنم،دلت هرچی میگه همون کارو کن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
علاقه رو بزارین کنار ب عنوان حقوقش رو بگید  هر کدوم مزایا دارن دبیری مثلا تابستون و عید تعطیله ...

اتفاقا علاقه مهمه معلمی رس آدمو میکشه تا عاشق کارت نباشی نمیتونی تحملش کنی ببین چی واقعا دوست داری برو دنبالش ادم تو کاری رشد میکنه که عاشقش باشه وگرنه اون کار رستو میکشه 

علاقه رو بزارین کنار ب عنوان حقوقش رو بگید  هر کدوم مزایا دارن دبیری مثلا تابستون و عید تعطیله ...

بانک استرسش بالاست حقوق خوب شاید بگیری ولی زود پیر و مریض میشی تازه در آمد بانک هم یجوریه (املاک مردمو مصادره میکنه، پول زور بابت قسط و.. از مردم میگیره و...) 

2738
اتفاقا علاقه مهمه معلمی رس آدمو میکشه تا عاشق کارت نباشی نمیتونی تحملش کنی ببین چی واقعا دوست داری ب ...

من عاشق چیزی نیسم فقد ب هنر و نقاشی علاقه دارم اونم نه عشق 🫠😂 نمبهظ ب عنوان شغل اصلی در نظر گرفت

2706