2737
2739
عنوان

مادرشوهرم داشت پشت سرم غیبت میکرد

1311 بازدید | 51 پست

ما موقتا داریم باهاشون زندگی می‌کنیم خوشون پیشنهاد دادن که باهاشون زندگی کنیم تا خونمون آماده میشه 

تمان کمال شدم کلفتشون حتی یه چایی هم دم نمیکنه 

الان میخاستم برم خونه یه چیزی یادم رفته بود رفتم پشت در دیدم اسممو آورد کنجکاو شدم دیدم گفت این داداش احمقت پشت زنشو میگیره اصلا حساب نمیبره زنش ازش

غذاهای هولهلکی بیمزه میپزه زندگی کردن بلد نیست زبونش درازه امروز ساعت ۱۲ظهر  برگشته خونه (در صورتی که مریض بودم زیر سرم بودم)

نمیدونم چرا اصلا برام مهم نیست حتی دارم با لبخند مینویسم فک کنم دیگه مغزم بی حس شده بسکه شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

این ادما دست خودشون نیست اینا انقدر بدبختی کشیدن نمیتونن ادم خوبی باشن

اگ داستان زندگیشونو میدونستی دلت میسوخت براشون

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

این یعنی بلوغ. حرف پشت سر مال پشت سره. گاهی آدما پشت سر طرف چیزایی میگن که خودشونم باور ندارن اون لحظه واسه خالی شدن خودشون میگن

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

خدا لعنتشون کنه😔

منم اینروزارو کشیدم تا مادرشوهرم مرد

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

خيلي صبوريد بعضياتون

يا ارزش عمر و جواني و شخصيت خودتون رو نيمدونيذ.

خونه پدرتون مينوندين اين مدت..

نه يك اتاق كرايه ميكردين.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706