2737
2734

من زیر بعل و ناحیه بیکینی یکم تیرس ینی رنگش در حد دو سه درجه با رنگ پوستم فرق دلره  ، البته فعلا مجردم 

همش نگران اینم که نکنه بعد ازدواج همسرم این عیبم رو بروم بیاره 

لیزر هم میترسم برم 

رو دستم بین ساعد و آرنج اندازه ۱۰ سانت جای بخیه پلاتین هست که مالِ ۱۲ سال پیشه دیگه با لیزر درست نمیشه 

زیر گلوم چند تا جوش و جای جوش هست 

رو شکم ، قفسه سینم هم  مو داره 

ازمایش هورمونی و سونوگرافی هم دادم مشکلی نداشتم 

نصف شبی یاد عیب و ایرادام افتادم خدایا😔😥☹️

برام شده درگیری فکری که اگه یه روزی لزدواج کردم همه ایتا چی میشه؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

نه این جمله اشتباهه ....آقایون توجه میکنن واقعا...کسی که عاشقت باشه البته خوبیاتو بیشتر میبینه،شاید از عیب هات بگذره بخاطر خوبیات و قشنگیای دیگه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

اولا ‌پلاتین چیز بدی نیست مو هم که منم دارم عادیه

جتی جوش رو نمیدونم چجوریه

سیاه شدن نواحی که گفتی هم مسئله ی عادی هست کاریش هم نمیشه کرد 

شما رو خودت المی عیب نزار

برقا رو خاموش کن حل میشه همه چی

تو برق روشنم چیزی،نمیشه 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

همسر من ب شدت دقت می‌کنه 

تو خونه باید مثل فیلمای ترکیه ای آرایش کرده ،لباسای خوب،بوی خوب ،مویی که همیشه بوی عطر بده ،دلم میخاد ی تایمی ساخته باشم 

از بس خودمم حساس شدم بعضی وقتا دیوونه میشم

2706