2737
2734
واقعا یکم تو چشم باشم از دماغم در میاره برای عروسیه خواهر زاده برای اولین بار رفتم آرایشگاه تا چند ر ...

وای خدا دقیقا کپی شوهر من منم برای نامزادی برادش رفتم رنگ گذاشتم از اول مجلس تا اخر من مثل مادر شهید نشسته بودم حتی کسی نفهمید من رنگ گذاشتم موهام 

❤️‍🩹 I`m ok 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته عزیزم خودمم میدونم چون چند نفر اطرافیانشون زندگیشون از هم پاشید سر خیانت اینجور چیزها اینم دیگ ...

همهی این امضاتو قشنگ لمس کردم  مخصوصا هرکی اخلاقش تنده سخت نیس

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2731
منم همینه وای خدا  بخدا ادم دق مرگ میشه من از مادرم اینا دورم 2ساعتی  هنوز ب این اخلاقای ...

نه من انقدر ضایع محدود میکنه که عالم ادم خبر دارن.منم پدر مادرم هر دو فوت کردن فقط یه خواهر دارم هی بهم میگه چرا با خواهرت همش تلفنی حرف میزنی بخدا گوشیم در حال مکالمه باشه من میخوره🥴

❤️‍🩹 I`m ok 
نه من انقدر ضایع محدود میکنه که عالم ادم خبر دارن.منم پدر مادرم هر دو فوت کردن فقط یه خواهر دارم هی ...

میدونم عزیزم خدا بیامرزتشون😴

منم همینه بخدا ولی انکارش میکنم دما حرفایو ک میگیم باورشون میشه 

توام ب خواهرت بگو عوض شده

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2740
جون عمش خب منم آدم حتی یه موقعی پیش بیاد دلش میخواد عقاید منم تحت تاثیر قرار بده 

عزیزم بخدا گیر افتادیم دیگه همیشه میگم این ورژن بی منطقتو اول رو میکردی😐

نه من انقدر ضایع محدود میکنه که عالم ادم خبر دارن.منم پدر مادرم هر دو فوت کردن فقط یه خواهر دارم هی ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم من شوهرم باشه انگاری یه چیز تو گلومه نمیتونم تلفنی حرف بزنم میدارم نباشه زنگ میزنم

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
میدونم عزیزم خدا بیامرزتشون😴 منم همینه بخدا ولی انکارش میکنم دما حرفایو ک میگیم باورشون میشه  ...

قربونت عزیزم.

من خواهرم چون میبینه میدونه مثلا امروز اجازه نداد من با ابجیم برم میخواست طلا بخره نگذاشت من همراهش برم.

❤️‍🩹 I`m ok 
اونقد زیاد که ما طاقت نمیاریم و میریم پیششون☺😅

امضات کل زندگیمه

2706