2733
2739
اینطوری که سخته ...مگه زمان قاجاره؟

دقیقا افسرده شدم موقعی که سره کاره با آبجیم اینا میرم بیرون با بچه ها میگم به باباتون نگید چون هفته یه بارم برم بیرون میگه همش بیرونید

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر بخدا شوهر منه  منم روبیکا اجازه نصب ندارم. اینستا اجاز ندارم. لباس کوتاه اجازه پوشیدن ن ...

تو این مدت هیچ اعتراضی به اخلاقش نداشتید ؟

ادب ، جذاب ترین،کاریزماتیک ترین و مترقی ترین ویژگی یک انسانه👌
نه زنگو اینا که نمیزنه ولی چی بپوشم چطور بگردم برم بیام همه چی کار داره عکس پروفایل حق ندارم بزارم ی ...

واقعا سخته چقد مازنا😧😧😧😧

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2742
دقیقا افسرده شدم موقعی که سره کاره با آبجیم اینا میرم بیرون با بچه ها میگم به باباتون نگید چون هفته ...

کاش همون اولش مقابلش می ایستادید..اینچیزا که مانعش میشه حق طبیعیه یک انسانه

نه گلم از عشق زیاده  شما میگه عاشقته،؟

اره میگه همیشه 

ولی خب زیادی محدود میکنه از یه طرف درسته جامعه بده اونم همش میگه جامعه بد شده هواست نباشه زندگیت بهم میریزه منم میگم من عاقل بالغ هستم خوب بد تشخیص میدم میگه نه من اینجوریم🥴🤣

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
اره میگه همیشه  ولی خب زیادی محدود میکنه از یه طرف درسته جامعه بده اونم همش میگه جامعه بد شده ...

ادم عاشق عشقش رو اذیت نمیکنه..خیلی معذرت می‌خوام اینو میگم شوهر شما دچار اختلال بدبینی و سوظن هستن وگرنه نباید اینهمه گیر بده

2740
چقدر بخدا شوهر منه  منم روبیکا اجازه نصب ندارم. اینستا اجاز ندارم. لباس کوتاه اجازه پوشیدن ن ...

واقعا یکم تو چشم باشم از دماغم در میاره برای عروسیه خواهر زاده برای اولین بار رفتم آرایشگاه تا چند روز باهام سر سنگین بودنگم چه حرفایی هم که نزد انگار اون همه زن خوشگلو همه ول میکنم فقط منو میبینن

اره میگه همیشه  ولی خب زیادی محدود میکنه از یه طرف درسته جامعه بده اونم همش میگه جامعه بد شده ...

منم همینه وای خدا 

بخدا ادم دق مرگ میشه من از مادرم اینا دورم 2ساعتی 

هنوز ب این اخلاقای قشنگش اشنا نیستن 

نذاشتم بفهمن

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
واقعا یکم تو چشم باشم از دماغم در میاره برای عروسیه خواهر زاده برای اولین بار رفتم آرایشگاه تا چند ر ...

عزیزم از زیبایته اون نمیخاد از دست بده

ادم عاشق عشقش رو اذیت نمیکنه..خیلی معذرت می‌خوام اینو میگم شوهر شما دچار اختلال بدبینی و سوظن هستن و ...

درسته عزیزم خودمم میدونم چون چند نفر اطرافیانشون زندگیشون از هم پاشید سر خیانت اینجور چیزها اینم دیگه بد بود بدتر شد🤦

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
کاش همون اولش مقابلش می ایستادید..اینچیزا که مانعش میشه حق طبیعیه یک انسانه

قبلاً که رباط کریم پرند بودم آزاد تر بودم ولی از وقتی اومدیم شهرستان کلا متعصب تر شده

2706