2737
2739
توقع بالا کجا بود؟با حقوق۱۰ حداقل های زندگی هم نمیتونه فراهم کنه.خونه پدرش داره زندگیشو میکنه دیگه چ ...

بله با ده میلیون نمیشه زندگی کرد پس هر دو طرف باید کار کنن در وضعیت فعلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۰سالش و ۲ساله

آآره

قبول می‌کنم به خاطر اینکه تازه ۲۰ سالشه و اینکه تازه ۲ ساله داره میره سر کار ۲ ساله وقتی تازه میره سر کار نمی‌شه ازش انتظار داشت خونه و ماشین داشته باشه ولی اگر ببینم جنم عرضه‌اشو داره که بتونه بره سر کار خودشو جمع و جور بکنه قبول می‌کنم

اگه تحملت خیلی زیاده ومیتونی از خیلییی از خواسته هات چشم پوشی کنی سفر رستوران لباسهای دلخواه مد روز ...

میشه تاپیک اخر منم نظر بدید

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
2731
من دقیقا با همین شرایط ازدواج کردم....چون خیلی دوسش دارم با هر شرایطی کنار میام

سلام عزیزم

شما رفتی پیش دکتر میردامادی ؟

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
دلیل اینکه منو دوست دارید لطف بسیار شماست دلیل اینکه با همچین مردی ازدواج نمیکنم اینه که توانایی حم ...

کاش همه دخترا با عقلشون تصمیم بگیرن ن قلبشون❤️

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
خب اگه قبول دارن هزینه های زندگی انقد بالاست و زندگی سخت شده باید خودشونم سرکار برن زندگی امروزی ان ...

جالبه توقع دارین زن سر کار بره حقوقشم خرج خونه کنه از اینور همه مسئولیت های خونه داری و بچه داری هم به عهده بگیره و هرچی هم میگیرن به اسم مرد میشه!به اسم حقوق برابر بدتر دارن در حق خانوما ظلم میکنن یه عده.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
پس نمیشه الانو با زمان پدرا مقایسه کرد...چون واقعا فقر می‌تونه عشقو ب نفرت تبدیل کنه

درسته ولی بنظرم یه تنه نمیشه با هم تلاش میکنیم بخریم🥲💔

خودمو با هم سن و سالام مقایسه میکنم میبینم خیلی مهربون خیلی در حدی ک اسیب میبینم ضربه میخورم و خیلی قانعم خیلی بده

چون زندگی خودمون وضع مالیمون خیلی خوبه برعکس نه دلخوشی داریم نه ارامش

بخاطر همین دلخوشی ملاک اولمه برا زندگی خودم

عشق اگرعشق حقیقی باشه هیچ چیزازبین نمیبردش عشق مقدس است

گرسنگی دین رو از بین میبره چه برسه به تغییرات هورمونی به نام عشق

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706