2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترای مستقل و اونایی که خونه پدر همه چیو تجربه کردن اوک میدن

کسی که اصلا نمیدونه نداری و فقر چیه با هیچی کنار نمیاد

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2731
خب دیگه رد میکنه من خودمو میگم ک مشکلی ندارم

شما جزو اون یک‌درصد هستید و متاسفانه اون یک درصد خیلی سخت میشه پیداشون کرد و آدم بی خیال ازدواج میشه.ما هرکجا رو میبینیم واسه ازدواج اطرافیان دختر و پسر جز پول به هیچی اهمیت نمیدن.کسی که پول داره میذارن رو سرشون اونی که نداره باید بره بمیره

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
ممنونم از همتون واقعا نمیدونم چیکار کنم از ی طرف دوسش دارم  ولی پسر با هدفیه خودش گفته همه چی ...

زمان میبره این خریدن شوهرمن نه خ نه داست داشت نه ماشین حالامیخواست مهریه هم بده دینی گردنش نباشه ولی بااین گرونی نمیشه بایه بچه الان ۱۲ساله البته به شعوروعقل هم ربط داره اطرفیان من مستاجرن مثل من ولی نیم ست انگشترگوشواره ماشینودارن من هیچکدوموندارم 

2738
سلام  نه عزیزم یه دکتر دیگه رفتم با ای یو ای باردار شدم والان ماه نهم بارداری هستم خداروشکر

بسیار مبارک 

قدمش خیر و پر برکت

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.