2737
2734

حدود دو ماهه سوزش ادرار دارم که ازمایش دادم عفونت نداشتم ولی با اینحال دارو خوردم ولی هیچ فرقی نکردم خیلی ببخشید سوزشم بعد رابطه بیشتر میشه،۵ سال پیش زایمان طبیعی داشتم،با هربار عطسه ادرارم میریزه جدیدا اینطور شدم😪تو رو خدا کسی اطلاعات داره کمکم کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الانم دسترسی ندارید؟حداقل به کلینیک اینجا پیام بدید و شرایطتونو بگید گرچه بدون معاینه نمیشه تشخیص داد

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

منم ازمایش ده بارتواین ده سال دادم سنودادم سوزش پشت کمروادراردارم موقعی نزدیکی سوزش بیتره دکترزنانم گفتن عفونت نداری من سزارین کردم هیچ درمونی پیدانشده تاحالاتکررادرارم دارم البته یکی ازدکتراگفت بروعکس رنگی بگیرشایدشن مثانه یاکلیه داری منم هنوزنرفتم

نوبت گرفتم برم پیش ارولوژی و متخصص کلیه الان موندم میگم اگه افتادگی رحم باشه باید برم متخصص زنان

خب هر دو رو برید اینجوری خیالتونم راحت میشه

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2740
اصلا نمیدونم چه دکتری باید برم زنان یا کلیه و مثانه

زنان چون بعد زایمان بی اختیاری ادرار گرفتین شاید عصله های دیواره واژن ضعیف شده یا لگنتونو نبستید یا همون افتادگی رحم ولی نوع خفیفه

منم ازمایش ده بارتواین ده سال دادم سنودادم سوزش پشت کمروادراردارم موقعی نزدیکی سوزش بیتره دکترزنانم ...

جدی بگیرید به سلامتیتون اهمیت بدید خدایی نکرده مشکلی باشه اولین کسی که شمارو تنها میزاره توی مریضی همسرتونه که بخاطرش فداکاری کردید و براش بچه اوردید

منم ازمایش ده بارتواین ده سال دادم سنودادم سوزش پشت کمروادراردارم موقعی نزدیکی سوزش بیتره دکترزنانم ...

اره منم حس میکنم بیشتر مربوط به مثانم باشه تا رحمم،چون اگه افتادگی رحم بود مگه نباید ماما با معاینه متوجه میشد؟

البته بعصی از دردامو از ۷ ماه پیشه دارم که پیش متخصص زنان رفتم سونو واژینال و داپلر و کلی هزینه کردم گفت هیچ مشکلی نداری

بهداشتتون توی نزدیکی چجوریه 

مثلا حتما روان کننده بر پایه اب باشه استفاده کنید اب دهان و روغنای اسانس و عطر دار یا کاندوم عطری استفاده نکنید که تشدید نشه 

زنان چون بعد زایمان بی اختیاری ادرار گرفتین شاید عصله های دیواره واژن ضعیف شده یا لگنتونو نبستید یا ...

من بعد زایمان بی اختیاری نگرفتم که دو ماهه اینطور شدم زایمانم ۵ سال پیش بود

ولی همه مردا ام اینطور نیستنا

باور کن همه همینن بهم ثابت شده از اونی که خیلی ادعا میکرد 

انشالله که مرد های شما اهل زندگی و سلامت باشن

2706