2737
2734
عنوان

واقعا بعضیا رو میبینم تعجب میکنم

219 بازدید | 24 پست

یه عده رو تو سایت میبینم که از پسر مردم دنبال پول گرفتنن

اونوقت من از بابام پول نمی‌گیرم و گاهی با اصرار خودشون قبول میکنم ... همیشه دوست داشتم از نظر مالی مستقل باشم و خداروشکر هم به این خواسته ام رسیدم .. 

نمیدونم واقعا ...شایدم کار اونا درسته....

یا علی .....توکلت علی الله و هو رب العرش العظیم 🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل توام و ب نظرم غرور آدم چی میشه پس  

و اون دخترا اصلا عزت نفس ندارن 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2728

قطعا اونا موفق ترن ولی بهترین کارو شما میکنی که واسه خودت و شخصیتت ارزش قائلی

منم هیچوقت تو ذهنم نمیگنجه بخوام قبول کنم از پسر مردم پول بگیرم اصلا چه دلیلی داره الکی خودمو کوچیک کنم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

خب اینا دارن معامله میکنند 

پسر مردم هم مفت و مجانی هزینه نمیکنه اونم سود خودشو می‌بره 

حالا اینکه یه دختر کدوم مسیرو انتخاب کنه به خودش و فرهنگ و ارزش هایی که داره وابستس

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2738
منم مثل توام و ب نظرم غرور آدم چی میشه پس   و اون دخترا اصلا عزت نفس ندارن

دقیقا منم تو این مورد خیلی حساسم از هیچکی نمیتونم درخواستی کنم

تعجب نداره هرکی یه مسیری واسه زندگیش انتخاب میکنه هرکی یه عقیده ای داره. حالا پسر مردم هیچی ولی خانواده که دیگه خودشون تورو آوردن به این دنیا از اونا نگیری از کی بگیری شما میخای خود زجری بکنی بقیه نمیخان

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...

کار اونا که صد در صد غلطه. التماس پسر مردم برای پول؟ تازه کجای کاری بعضیا ماشینم میخرن براشون🤣 همونطور که به دخترا میگن خرج پسرا نکنید بیش از اندازه و غیرلازم ، پسرا هم توصیه میکنم تا قضیه جدی نشده نیازی نیس مدام خرج کنید و پول تو جیبی بدین.

اگر مورد ضروری یا قرض بود عیب نداره ولی اینکه بشه روتین...

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
خب اینا دارن معامله میکنند  پسر مردم هم مفت و مجانی هزینه نمیکنه اونم سود خودشو می‌بره  ...

👌👌👌👏 دقیقا 

پدر و همسر وظیفه دارن فرزند و زنشون‌رو از لحاظ مالی ساپورت کنن و این ربطی به استقلال شما نداره 

من دورانی که شاغل بودم پولی که همسرم وظیفه‌ش بود بهم بده میداد  و الانم که شاغل نیستم مبلغ حقوقمو به پول قبلی اضافه کرده 

تعجب نداره هرکی یه مسیری واسه زندگیش انتخاب میکنه هرکی یه عقیده ای داره. حالا پسر مردم هیچی ولی خانو ...

من خودم درآمد دارم زجر چیه!

2706