2737
2734

من چنددددبار ژل لب زدم 

ولی رو لبم نمیمونه

اواخر دی ماه برند زیشل زدم مونده رو لبم یکم 

بنظر شما مشکل از بدن منه که ژل نگر نمیداره و رو لبم نمیمونه یا از ژل هاست موندگارشون کمه؟؟؟

نمیدونم اینسری زیشل بزنم یا هایومکس

کسی پرفکتا زده؟؟؟؟میدونه هرسی سیش چنده؟؟؟

ممنون میشم کمکم کنید 🥲🥲به چندتا پیجوچند نفر پیام دادم کسی اون جوابی که من میخوامو درست نمیده 

لبام کوچیکه اصلا دوست ندارم دوست دارم بزرگ باشه مجبورم ژل بزنم

فقط 47 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
انزیم های بدنت فعالن بخاطر همین زود جذب میشه. 

اره بهم گفت 

بنظرت چیکار کنم درست بشه بخدا انقد پول میدم ژل میزنم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️هم درد میکشم آخر سر میره خیلی سریع 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دقیقا چند بار زدی؟ بار اول اینا تقریبا ۶ ماه بعد باید تمدید کنی چون موندگاری ندهره دفعه های بعد فاصله تمدید کردنت بیشتر میشه

من بار اول ۶ ماه بعد دوباره زدم...دوباره ۷، ۸ ماه بعد زدم و چندبار هر سال میزدم..آخرین بار سال ۹۶ زدم که هنوز مونده

البته برند زلم ژوییدرم بود که بهترین مدل بود

2738
من یه نفرو میشناختم میگفت لبام انزیم داره ژل نمیمونه اصلاااا  اونم ب چشم دیدم میزد پاک میشد

درست نشد؟؟؟؟

من شنیده بودم میگفتن ویتامین سی خیلی استفاده کنید بیشتر بمونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا چند بار زدی؟ بار اول اینا تقریبا ۶ ماه بعد باید تمدید کنی چون موندگاری ندهره دفعه های بعد فاصل ...

دفعه اول که زدم بیست روز بعد رفتم ترمیم 

زود زود تزریق میکنم مثلا سه ماه چهار ماه اینا

ترمیم هام بموقعس 

ولی نمیدونم چرا نمیمونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دفعه اول که زدم بیست روز بعد رفتم ترمیم  زود زود تزریق میکنم مثلا سه ماه چهار ماه اینا ترمیم ...

من از سال ۹۲ تا سال ۹۶ هر ۶ماه اوایل میزدم .. بعد با فاصله کمتر .. دیگه هز سال ۹۶ نزدم.. کلا یه جیز مهم دیگه هم به نطرم تاثیر داره چایی داغ نخور..غذا داع  نخور چون کلا چیز داغ زل و زود جدب میکنه