2733
2734

دو روز دیگه کنکور دارم خیلی سرفه میکنم و گلو درد دارم..بنظرتون برم دکتر یا خوب میشم ..چون دارم مرور مبکنم یکی دوتا از درسایی ک مونده را برای همین میپرسم چون دکتر برم وقتم گرفته میشه🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دکتر

خیلی وقتی هم نمیگیره

ولی سلامتی مهم تر از هر چیز دیگه ای هست 

یاسی خانم قشنگه💗 یاسی مست و ملگه💝 یاسی داره میلنگه 💜بازم داره میخنده🖤 یاسی خانم چه نازه🧡 گوشاش چقدر درازه💛میپره مثل آهو 💙میخوره گوشت و کاهو💕 یاسی یک🖤 یاسی دو 💚یاسی دنده به دنده 💞یاسی بشقاب پرنده 💘یاسی انشا نویسوه💌 انشای طنز مینْویسه🧡 (برگرفته از کتاب اعتماد به سقف😭🤣🤣) یک روز مامانم گونم رو بوسید و گفت عشق مامان نمیخوای بیدار شی؟😍 بیدار شدم😳 گفت صبحانه برات نوتلا گرفتم🥺😐 واسه میان وعده هم چیپس و پفک و سینی لواشک با آب انار و طمع دهنده کیوی آماده کردم 😳😳تا صبحانه بخوری من میرم از بیرون برات بلیط شهر بازی بگیرم بعد هم دوستات رو بیارم خونه تا با هم بریم شهر بازی و دور دور واسه شام هم نگران نباش واسطون رستوران و کافه مورد علاقت که داخل زیر دریایی هست رو رزرو کردم... (برگرفته از کتاب بشقاب ها پرواز می‌کنندیا همان ((نشدنی های دنیا)) جلد578 صحفه237 بند4🤣😭:) این کاربری برای ما اکیپ هست که در شهر هیا مختلفی هستیم و انلاین آشنا شدیم و همچنین تاپیک های مختلفی هم میزنیم پس کارآگاه بازی در نیارین😊😊:A❤️ M💙 P💚 H 💛E🖤 R💗 N و اسم کاربریمون هم رو از شخصیت اعضای اکیپمون گرفتیم ک اکیپ ما چهار تفرن:مهربون😊 شاد😜 غمگین🥺 و خفن😈 و بقیه هم از رفقا هستن که کاربریشون ترکیده😣😣            به بعضیام باس گفت اولین حس ننت بهت حالت تهوع بوده دیگع از ماچه توقعی داری؟🤬🥴                   از کسایی که توی همه ی تاپیک ها با احترام رفتار میکنن و طرف مقابلشون رو درک میکنن، خیلی خوشم میاد😊💗همچنین دخترای با انرژی که وارد هر تاپیکی که بشن با خودشون شادی و صفا میارن 😍🧡
2731
تو رو خدا یه انگیزه هم به من بده🥲

اگه یچیزایی خوندی ک اوکیه فق این دوروز ی مروز سریع داشته باش اگ هیچی نخوندی بشین منابع اختصاصی را بخون که ۴۰ درصد ترازو بگیری ..

داوطلب برای فرهنگیانی عزیزم؟

2740