2733
2734
عنوان

چیکار کنم دوباره خواستگاری کنن؟

176 بازدید | 16 پست

سلام دوستان. من پارسال خواستگاری داشتم که ایشون منو دیده بودن و پسندیده بودن. من ایشونو اصلا نه میشناختم و نه دیده بودمش. ایشون از نظر سنی و موقعیت مالی خوب بودن. ما به دلیل شرایط خودمون و اینکه اون موقع به ازدواج فکر نمی‌کردم ایشون رو بعد از اینکه ۳ بار تماس گرفتن که بیان، تلفنی رد کردم. اما امسال من ایشون رو به صورت اتفاقی دیدم و ایشون از عمد اومدن توی دیدِ من.. انگار که میخواست منو متوجهِ خودش بکنه. منم ایشون رو دیدم و ازشون خوشم اومده. الان یک هفته از اون روز میگذره و من همچنان منتظرم که دوباره تماس بگیرن 😞 به نظرتون دوباره خواستگاری میکنن؟ من باید چیکار کنم ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیکنه دیگه 

خودتو کوچیک نکنیا سعی کن فراموش کنی 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506

از کجا میدونی مجرده؟؟

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2740

خب باید همون موقه یبار میدیدیش حداقل

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2706