2737
2739
عنوان

شوهرم بسیار کثیفه خودشو نمیشوره

2566 بازدید | 74 پست

دوستان من باشوهرم خیلی اختلاف دارم و مهمترینش رعایت نکردن بهداشتشه ...خیلی کثیفه ...نه سرویس و میشوره نه خودش ....چکار کنم ...دوتا بچه دارم دخترم بزرگ شده شاکی میشه که چرا بابا رعایت نمیکنه باورتون نمیشه اگه بگم شوهرم پولداره و از لحاط مالی عالی هستیم و هرچیزییی بخوام میخرم و دررفاه کامل..... ولی نظافت شخصیشو رعایت نمیکنه ...هرروز بحث دارین مدام از بحث زیاد سردرد میگیرم و مریض میشم ..یا باید بیخیال بشم و چیزی نگم که واقعا نمیشه و حالم ازاین زندگی بهم میخوره باورتون نمیشه من مدام باید رفتاراش و کاراش و زیر نظر بگیرم مثلا میره سرویس علاوه براینکه خودش و تمیز نمیشوره و سرویس و ...دستهاشم نمیشوره!!!!و با آب خالی میزنه میاد بیرون همون دست و به دستگیره و کلید میزنه نمیتونم تحمل کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
الان کثیفی چه ربطی ب پولداری داش؟ 

یعنی میگه پول خرید مایع دستشویی رو دارن ولی شوهرش چرکه اب خالی میزنه😂😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

حالا من شوهرم انققققد تمیزه ک خسته شدم از دستش.خیلی خیلی تمیز و حساسه.هرروز از سرکار میاد میره حموم سریع.دسشویی حموم و میشورع هی.دست کثیف ب هیچجای خونه نمیزنه تا بشوره من ازینور شاکی شدم

تورو سننه قربونت برم!!!!
2706