2733
2739
عنوان

شوهرم بسیار کثیفه خودشو نمیشوره

| مشاهده متن کامل بحث + 2600 بازدید | 74 پست
ای بابا😂😂😂😂😂😂بنده خدا امده اینجا راهکار بدیم ن بیشتر عصبیش کنیم🤣😂

😂😂😂😂😂😂😂😂چی میگم خو 

میخوام قدرشو بدونه 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد بزرگش کردین حالا

بهش بگین این کاراش باعث شده شما بعد رابطه عفونت بگیرین و حتما باید بهداشتو رعایت کنه و روزانه دوش بگیره و دستاشم تمیز بشوره

ایشالا که قانع میشه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
اروپاییا خودشونو با دستمال تمیز میکنن روزی حداقل دو بارم میرن حموم  توروخدا کار این مرد بی بهد ...

اولا کی گفته اروپایبا روزی دوبار میرن حموم 

دوما این داداشمونم میشوره فقط بد میشوره 

سوما دستمال شاید جرم و ببره ولی هیچوقت برو‌رو نمیبره 

اصلا اروپاییا معروفن به ک.و.ن نشور 😂😂😂😂

2731
تحریمش کنین، ه درخواست رابطه داشت، بگین اول برو حموم بعدش قبول کنین، قندون، بشقاب قاشق چنگال لیوانشو ...

من اینکارو کردم شوهرم ب چپش گرفت ۱سال رابطه نداشتیم اخرم ب طلاق رسید 

فقط اسی چجوری بچه دار شده؟

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
تحریمش کنین، ه درخواست رابطه داشت، بگین اول برو حموم بعدش قبول کنین، قندون، بشقاب قاشق چنگال لیوانشو ...

خیلی ممنونم بابت راهنماییتون خیلی از کاربران متاسفانه فقط مشکلات مردم و برای خودشون جوک میکنن و می‌خندن 

حتما کاری که گفتین و میکنم 

2738
اولا کی گفته اروپایبا روزی دوبار میرن حموم  دوما این داداشمونم میشوره فقط بد میشوره  سوم ...

اکثرا زیاد میرن حموم یا مثلا یه دختره یوتیوبره کره زندگی میکنه میگفت دوست پسرش روزی ۳ بار میره و بقیه ی مردمم همینجورن معمولا

از پشت گوشی هم از شوهر استارتر چندشم شده 🤦‍♀️

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

اینجور ادمها رو باید انقدر بگی بگی و مجبورش کنی انجام بده تا عادت کنه .

یا همش بگی اونجات خیلی بوی بدی میده. یا از دستش چندشت بشه و چیزی نخوری و محبورش کنی بشوره تا یاد بگیره و اتوماتیک انجام بده.

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
اکثرا زیاد میرن حموم یا مثلا یه دختره یوتیوبره کره زندگی میکنه میگفت دوست پسرش روزی ۳ بار میره و بقی ...

اونا انقدر انرژی نمیذارن برا خودشون اب بگیرن همچنحا بشورنش حال دارن سه بار برن حموم؟ واقعا مهد عجایبه😂😂😂😂😂

حااا اونم یچیزی گفته ، کسی نشوره نمیاد بگه من نشستم 

چرا انقدر جدی گرفتی قضیه رو😂

اونا انقدر انرژی نمیذارن برا خودشون اب بگیرن همچنحا بشورنش حال دارن سه بار برن حموم؟ واقعا مهد عجایب ...

عزیزم همشون که انقد کثیف و خسته نیستن که

اصلا اوکی همه کثیف و بدبوئن فقط ایرانیا تمیزن 😬

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
یعنی میگه پول خرید مایع دستشویی رو دارن ولی شوهرش چرکه اب خالی میزنه😂😂

حالا مگه هر کی پول نداره و فقره ک و ن نشُسته ست؟😂😂😂

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
حالا مگه هر کی پول نداره و فقره ک و ن نشُسته ست؟😂😂😂

بیبی کام داون کام داون😂😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2706