2733
2739

سلام خوبید   میشه کمکم کنید 

سرمایه دارم  با یه بچه و طلاق و ....‌ باید مستقل شم و روی پای خودم بایستم      حالا ایده ای دارید  که تولیدی یا کاری راه اندازی کنم پولم بیشتر شه  ؟   ارایشگاه بزنم لاین ها رو اجاره بدم؟؟  یا کارگاه خیاطی    کفش ....‌ تزریق پلاستیک        نمیدونم کمکم کنید   تنهام     تنهام نزارید شما      پیشنهد بدید یا خانواده و دوستانتون از کاری سود کردن بهم بگید لطفا    اینده بچه م دستمه 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

پولت در چه حد هست؟

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2740

دوستم ارایشگاه زده تقریبا  شرایطشم مث شما بود 

لاین مژه رنگ ناخن اجاره داده خودشم مدرک ارایش دائم گرفته چند وقتیه و لاینشو زده 

خیلی راضیه البته  میگفت شش ماهی یکم سختش بوده

2706